Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Vilnius Social Club“ - futbolo mokykla

Atgal

„Vilnius Social Club“ - futbolo mokykla

Šiuo metu Lietuvoje dauguma sporto užsiėmimų vaikams ir jaunimui yra mokami bei tiesiogiai orientuoti į rezultatų siekimą. „Vilnius Social Club“ sudaro lygias sąlygas visiems vaikams lankyti futbolo treniruotes, nepriklausomai nuo jų fizinių gebėjimų ar finansinės padėties. Nemokamus futbolo užsiėmimus reguliariai lanko 60 vaikų, gyvenančių globos namuose arba įvairius sunkumus patiriančiose šeimose.

Kaip mes padedame?
- Naudojame futbolą kaip priemonę, padedančią vaikams ir jaunuoliams lavinti skirtingus socialinius įgūdžius (reguliarus dalyvavimas veikloje, atėjimas laiku, mokymasis laikytis taisyklių, buvimas komandoje, konfliktinių ir konkurencinių situacijų valdymas, mokėjimas laimėti ir pralaimėti).
- Siekdami padėti kiekvienam vaikui ar jaunuoliui, aktyviai bendradarbiaujame su partneriais (socialiniais darbuotojais, globos namų personalu).
- Kiekvieną treniruotę pradedame ir užbaigiame aptarimo rate – mokomės atpažinti savo emocijas ir jausmus, girdėti ir būti išgirstam.

Vaikai, dalyvaudami „Vilnius Social Club“ užsiėmimuose, tampa sportiškesni, įgauna stipresnius socialinius įgūdžius, išmoksta pagarbiai bendrauti ir dirbti komandoje. Tikime, kad skirtingos sporto organizacijos taps atviresnės ne tik gabiems vaikams ir jaunimui, bet visiems tiems, kurie nori sportuoti ir tobulėti.

Apie „Vilnius Social Club“: