Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

Apie Aukok.lt

Atgal

APIE AUKOK.LT

Aukok.lt – tai 2009 m. startavusi didžiausia Lietuvoje aukojimo internetu svetainė, kuri suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Savo veikloje vadovaujamės 8 vertybėmis, kurios įkūnija Aukok.lt tikslus:

Savo veikloje vadovaujamės „NVO etikos ir elgesio kodeksu“. Susipažinti su kodekso nuostatomis galite čia.

KAIP TAI VEIKIA

Aukok.lt atlieka tarpininko ir padėjėjo funkciją: kviečia organizacijas rinkti lėšas Aukok.lt, įvertina ir atrenka jų parengtus aukų rinkimo projektus bei skelbia juos portale Aukok.lt, kur padėti norintys geradariai gali paprastai ir greitai paaukoti pasirinktą pinigų sumą vienu mygtuko spustelėjimu. Paaukoti pinigai organizacijas pasiekia greitai ir patogiai. Įgyvendinus projektus, organizacijos teikia ataskaitas, su kuriomis susipažinti gali kiekvienas projekto aukotojas.

Žmonėms, norintiems padėti projektams rinkti aukas, portalas Aukok.lt siūlo prisijungti prie Ambasadorių programos.
 

 „AUKOK” TINKLAS

„Aukok” tinklas – tai skaidrus ir atviras būdas internetu aukoti pinigus, dovanoti daiktus ar skirti savo laiką tiems, kam reikia pagalbos.

„Aukok” tinklas atveria daugiau galimybių padėti ir daryti gerus darbus. Rinkis, kaip nori padėti – aukoti pinigus, dovanoti daiktus ar skirti savo laiką. O mes padėsime rasti tuos, kuriems šiandien labiausiai reikia Tavo gerumo.