Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Aukok periodiškai

Atgal

Gerumo ID: vienas aukojimas – daug gerų darbų

Aukok periodiškai visai socialinių projektų kategorijai! Vos keli paprasti žingsniai leis nustatyti periodinį aukojimą mokėjimo kortele ir kas mėnesį Tavo skirta parama pasieks vis kitą gerumo iniciatyvą pasirinktoje kategorijoje.

Septyniose kategorijose – Aukok.lt komandos atrinkti ir patikrinti projektai, apie kuriuos gali sužinoti daugiau paspaudęs nuorodą „Peržiūrėti projektus“ kategorijų blokelių apačioje.

Kaskart paramai pasiekus gerumo projektą, el. paštu sulauksi pranešimo. Periodinio aukojimo atsisakyti galėsi bet kada pranešimo lange paspaudęs atsisakymo mygtuką.

Atlikti daugiau gerų darbų dabar kur kas paprasčiau. Tapk periodiniu aukotoju!

Rinktis kategoriją:
UKRAINAI
Projektai, skirti teikti pagalbą nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms.
VAIKAMS IR ŠEIMAI
Projektai, skirti padėti sudėtingomis sąlygomis gyvenantiems vaikams, jaunuoliams ir šeimoms.
NEĮGALIESIEMS IR SVEIKATAI
Projektai, skirti padėti sergantiems vaikams ir fizinę ar intelekto negalią turintiems asmenims.
SENELIAMS IR SKURSTANTIESIEMS
Projektai, skirti padėti atskirtyje gyvenantiems seneliams ir skurstantiems asmenims bei šeimoms.
EMOCINEI IR KRIZINEI PAGALBAI
Projektai, skirti suteikti emocinę pagalbą ir padėti krizinėse situacijose atsidūrusiems žmonėms.
ŠVIETIMUI IR KULTŪRAI
Projektai, skirti gerinti švietimo ir kultūros situaciją, didinti šių sričių prieinamumą visuomenėje.
GYVŪNAMS IR GAMTAI
Projektai, skirti padėti beglobiams ar nepriežiūrą patiriantiems gyvūnams ir aplinkos išsaugojimui.
AUKOK.LT veiklai
Periodinė parama portalo Aukok.lt veiklai palaikyti.
Pasirinkti aukojimo sumą:
5 EUR
10 EUR
20 EUR
Kita:

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kas yra periodinis aukojimas?

  Periodinis aukojimas – tai kiekvieną mėnesį skiriama pasirinkta paramos suma, kuri automatiškai nuskaičiuojama nuo aukotojo mokėjimo kortelės ir paskiriama pasirinktai aukojimo kategorijai.

  Kaip tapti periodiniu aukotoju?

  1. Pasirink kategoriją, kuriai norėtum aukoti (gali peržiūrėti šiuo metu kategorijoje esančius projektus, paspaudęs(-usi) nuorodą „Peržiūrėti projektus“).
  2. Pasirink kas mėnesį aukojamą sumą iš esančių pasirinkimų arba įvesk savo norimą sumą.
  3. Jeigu nori gauti aukojimo naujienas, pažymėk varnelę „Sutinku gauti aukojimo naujienas“.
  4. Susipažink su privatumo politika ir taisyklėmis ir pažymėk varnelę, spausk mygtuką „Tęsti“.
  5. Iškilusiame lange įvesk savo kortelės duomenis, vardą pavardę ir el. pašto adresą, kuriuo norėtum gauti pranešimus-kvitus apie nuskaitytus aukojimus.
  6. Susipažink ir paspausk sutikimą su taisyklėmis, spausk mygtuką „Donate <Tavo įvesta suma> € per month“.
  7. Pirmas aukojimas bus iškart nuskaitytas, o nurodytu el.paštu gausi pranešimą-kvitą apie įvykusį aukojimą.
  8. Kiekvieną mėnesį pasirinkta suma bus nuskaityta nuo Tavo mokėjimo kortelės, o el. paštu gausi pranešimą-kvitą apie įvykusį aukojimą.

  Kaip vyksta periodinis aukojimas?

  Periodinis aukojimas vyksta bendradarbiaujant su atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis platforma Payhere.co.

  Tapus periodiniu aukotoju, tą pačią kiekvieno mėnesio dieną aukojama suma nuskaičiuojama nuo aukotojo mokėjimo kortelės. Įvykus kasmėnesinei transakcijai, el. paštu sulauksi mūsų periodinio aukojimo tarpininko – platformos Payhere.co – pranešimo apie nuskaitytą aukojimą. Jeigu lėšų nuskaitymo dieną Tavo kortelėje bus nepakankamas pinigų likutis, Payhere.co taip pat praneš apie nepavykusį aukojimą, o lėšos bus nuskaičiuotos, kai mokėjimo kortelėje bus pakankamas pinigų likutis.

  Labai apgailestaujame, kad kol kas Payhere.co informacija pateikiama tik anglų kalba. Jeigu tik turite klausimų, visada klauskite – padėsime.

  Kam bus skirti mano kasmėnesiniai aukojimai?

  Tavo pasirinkta aukojimo suma kiekvieną mėnesį atsitiktiniu būdu atitenka vis kitam pasirinktos kategorijos projektui, todėl pvz. būdama(-s) periodiniu aukotoju vienerius metus, paremi ne vieną projektą, o net visus 12 skirtingų kategorijoje esančių projektų. Kokie projektai šiuo metu yra kategorijoje, gali peržiūrėti paspaudęs(-usi) nuorodą „Peržiūrėti projektus“ kiekvienos kategorijos pasirinkime. Visi kategorijoje esantys projektai ir juos vykdančios organizacijos atrenkami Aukok.lt komandos.

  Ar mano kredito/debeto kortelė tinkama?

  Norint tapti periodiniu aukotoju ir skirti paramą kiekvieną mėnesį, tinka visos kredito ir debeto kortelės, kuriose yra galimas/įjungtas atsiskaitymas internetu. Kortelės ir asmens duomenų saugumą užtikrina mūsų periodinio aukojimo tarpininkas Payhere.co.

  Ką daryti, jei pasikeičiau kortelę?

  Kas mėnesį nuskaičiavus aukojimo sumą, sulauksi iš Payhere.co transakcijos kvito savo nurodytu el. pašto adresu. Paspaudęs(-usi) laiške mygtuką „Manage Payments“ galėsi matyti savo periodinio aukojimo duomenis. Norėdamas(-a) pridėti kitą kortelę, spausk mygtuką „Update Card“ ir įvesk naujos kortelės duomenis.

  Kaip nutraukti periodinį aukojimą?

  Nutraukti Aperiodinį aukojimą gali bet kada dviem būdais:

  1. Kas mėnesį el.paštu atsiųstame Payhere.co transakcijos kvite, paspaudęs(-usi) mygtuką „Manage Payments“ ir atidarytame lange apie Tavo periodinį aukojimą, paspaudęs(-usi) mygtuką „Cancel subscription“.
  2. Susisiekęs(-usi) su mumis el.paštu info@aukok.lt ir nurodęs (nurodžiusi) savo vardą pavardę ir el.pašto adresą.

  Patvirtinus nutraukimą, lėšos daugiau nebebus nuskaičiuojamos nuo mokėjimo kortelės. Norint vėl tapti periodiniu aukotoju, reikės užpildyti periodinio aukojimo formą ir pateikti kortelės duomenis, žr. „Kaip tapti periodiniu aukotoju?“.

  Kaip tvarkomi mano asmens duomenys?

  Pasirinkęs(-usi) tapti periodiniu aukotoju, savo asmens duomenis pateiksi mūsų partneriui Payhere.co, kuris šiuos duomenis perduos mums. Rekomenduojame susipažinti su Payhere.co Privatumo politika ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėju, jei kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Tavo asmens duomenis.

  Informaciją apie tai, kaip mes tvarkome asmens duomenis, rasi mūsų Privatumo politikoje.

  Ką daryti, jei nerandu atsakymo į savo klausimą?

  Jei nerandi atsakymo į savo klausimą, prašome susisiekti su mūsų komanda el. paštu info@aukok.lt arba telefonu +370 602 31001. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus.