Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Stipendijos gabiems Plungiškiams

Atgal

Stipendijos gabiems Plungiškiams

Ribotas finansines galimybes ir gerai besimokančiam jaunimui parama suteikia galimybę rinktis studijas, vietoj emigracijos ar darbo, siekiant įgyvendinti svajonės studijuoti. Vardinė stipendija yra puiki paskata studijuoti ir lengviau finansiškai „kvėpuoti“ dideliame mieste, ypač pirmaisiais studijų metais.

Šio projekto tikslas – skirti vardines stipendijas gerai besimokantiems Plungės krašto abiturientams, iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų, kurie studijuos aukštosiose mokyklose, valstybės finansuojamose studijų programose. Vardinė stipendija skiriama pirmaisiais studijų metais: rugsėjis – birželis (10 mėn.).

Paramos fondo „VOTATA“ 2020 metų tikslas - skirti dvi vardines stipendijas (vietoj šiuo metu skiriamos vienos) ir padidinti mėnesinę stipendiją nuo 150 iki 200 eurų per mėnesį. Finansinė parama bus skirta 2020 m. rugsėjį studijas pradėsiantiems abiturientams. Tai suteikia galimybę jaunam ir gabiam žmogui rinktis studijas, nes lėšų trūkumas - neturi riboti jo gabumų ir noro mokytis.

Suteikime savo parama galimybę gabiems jaunuoliams rinktis studijas. Jūsų parama šiandien kurs didelius ir šiesius ateities pokyčius!