Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Raudonų žandų klubas“

Atgal

„Raudonų žandų klubas“

Visi vaikai nusipelno raudonų žandų – t.y. galimybės sveikai augti, judėti, sportuoti, dūkti. Raidos sutrikimų turintys vaikai dažnai netenka tos galimybės, nes sporto būreliai ne tik nėra pasiruošę priimti tokių vaikų, bet ir pačios šeimos teikia pirmenybę lavinimo, korekcijos terapijoms.

Kaip rodo sėkmingiausių praktikų patirtis, logopedinių užsiėmimų efektyvumas didėja, jungiant su dinamika, judesio terapija, fiziniu aktyvumu. Tai didina vaiko motyvaciją, o kartu sensoriškai jį paruošia susikaupimui. Negalią turintiems vaikams itin aktualu kuo dažniau užsiimti fizine veikla, kadangi tokie vaikai nėra įtraukti į neformaliojo švietimo sporto būrelius.

Šio projekto esmė – suteikti raidos sutrikimų turintiems vaikams Alytuje taip reikalingas, trūkstamas logopedės paslaugas, kurios derinamos su motyvaciniais judrumo, sensoriniais žaidimais. Taip lavinama ne tik kalba, bet ir koordinacija, savireguliacija, stiprėja motyvacija, o kartu tinkamai pritaikius pratimus – vaikas tinkamai „iškrauna“ savo įtampas. Dažnu atveju terapinės logopedo paslaugos šeimoms yra teikiamos didžiuosiuose miestuose, todėl yra neprieinamos ne tik dėl finansinių šeimos pajėgumų, bet ir dėl tolimos kelionės.

Suteikime raidos sutrikimą turintiems vaikams apsilankymus pas logopedus – padėkime „Raudonų žandų klubui“!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis