Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pasirūpinkime vaikų turiningu laiku kiemuose

Atgal

Pasirūpinkime vaikų turiningu laiku kiemuose

Turbūt esate girdėję, kad vasarą „nėra kur padėti vaikų“, tad jie daugiausia laiko praleidžia prie kompiuterio arba slankiodami kiemuose. Tačiau užimtumas kieme ne visada yra saugus, ugdantis ar atitinkantis socio-emocinius vaikų poreikius.

Programos „Mobilus kiemas“ darbuotojai ir savanoriai šiltuoju metų laiku su interaktyvia ir įvairių užduočių pilna priemone – mobiliąja lenta – tris kartus per savaitę lankosi Vilniaus Viršuliškių kiemuose, stadionuose ir ten bendrauja, žaidžia, mokosi, tiesiog smagiai ir turiningai leidžia laiką su vaikais. Paprastai per sezoną programos komanda susitinka su daugiau nei 200 vaikų.

Siekiama suteikti vaikams ir paaugliams prasmingą užimtumą, užmegzti ryšį, susipažinti, padėti vaikams pamatyti, atpažinti savo gebėjimus, stipriąsias puses, patikėti savimi, pamatyti savo elgesio poveikį aplinkai ir aplinkiniams bei stiprinti savivertę ir savigarbą. Lavinamos ir stiprinamos socio-emocinės kompetencijos: kritinis mąstymas, kultūrinis sąmoningumas, kultūrinė raiška, kūrybiškumas, komunikavimas, emocijų pažinimo ir raiškos, sveikos gyvensenos.

Šiemet mokslo metų laikotarpiu planuojama pasiūlyti mobilios lentos užsiėmimus klasėms (didinti klasės sutelktumą, gerinti klimatą, formuoti vidinę klasės kultūrą) Vilniaus Viršuliškių ir Šeškinės mikrorajonuose.

Priemonė – mobilioji lenta turi gausybę keičiamų panelių su skirtingomis temomis, galima mokytis skaičiuoti, piešti, o galima parengti edukacinę mobilią lentą – apie žmonių skirtumus, žmogaus teises, lytinio švietimo tema, emocijų pažinimo ir raiškos tema ar kita.

Pasirūpinkime vaikų turiningu laiku kiemuose!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis