Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pagalba viso pasaulio alkstantiems vaikams

Atgal

Pagalba viso pasaulio alkstantiems vaikams

Esame pasaulinės maisto krizės liudininkai, kokios dar nematėme iki šio amžiaus. Retai pasitaiko, kad tiek daug šalių tuo pačiu metu patirtų tokį didelį maisto stygių. Klimato kaitos sukrėtimai, vis daugėjantys kariniai konfliktai, ekonominis nestabilumas griauna didžiulius laimėjimus, pasiektus dėl vaikų skurdo mažinimo, jų sveikatos ir mitybos bei kelia grėsmę mažiausiai 153 milijonams vaikų. Žmonių, patiriančių didelį maisto stygių, kiekis šiuo metu išaugęs iki 258 milijonų. Jau ketvirtus metus šis skaičius auga ir prognozuojama, kad jis tik didės per ateinančius mėnesius.

Pasaulyje 1 iš 5, jaunesnių nei 5 metų vaikų, mirties priežasčių yra pernelyg nepakankama mityba ir laikoma viena didžiausių grėsmių vaikų išgyvenimui.

Tokios šalys kaip Malis, Burkina Fasas, Somalis, Pietų Sudanas patiria patį aukščiausią katastrofinį maisto stygiaus lygį. Visgi per šiuos 2023 metus jį pavyko sumažinti perpus vien tik todėl, kad dauguma maisto stygių patiriančių žmonių išgyveno dėka humanitarinių tarnybų teikiamos pagalbos. Turime nesustoti teikti pagalbą toliau maisto krizę išgyvenančioms šalims.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kartu su kitomis „Save the Children“ tarptautinio tinklo narėmis kviečia padėti pasaulio šalims, susiduriančioms su maisto krize ir jos lydimu vaikų mirtingumu.

Surinktos lėšos bus skiriamos atliepti skubiems vaikų poreikiams – maisto tiekimui tose šalyse, kur padėtis tapusi kritine ir reikalaujanti neatidėliotinų veiksmų, kad būtų išsaugotos vaikų gyvybės.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis