Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

Padovanok Lietuvos vėliavą

Atgal

Padovanok Lietuvos vėliavą

„Vėliavos iškėlimas – vienas iš būdų pasakyti, kad didžiuojuosi savo šalimi. Tad kelkime Lietuvos vėliavą iš visos širdies!“

Pilietinės akcijos „Padovanok Lietuvos vėliavą“ iniciatorius
Ministras Pirmininkas
Saulius Skvernelis

DIDŽIUOKIMĖS ESĄ LIETUVIAIS

Jau kitąmet minėsime atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio jubiliejų. Atiduodami pagarbą mūsų šalies istorijai, jos pamatus stačiusiems ir dėl jų kovojusiems tautiečiams, tikėdami mūsų ir mūsų vaikų ateitimi, 2018-aisiais iškelkime trispalvę kiekvieno iš mūsų namuose.

Plevėsuojančios vėliavos ne tik atspindės mus, kaip stiprią ir vieningą tautą, bet ir leis didžiuotis, kad esame šios valstybės piliečiai.

Tačiau šiam gražiam siekiui įgyvendinti daliai mūsų reikia pagalbos. Ne visos sunkiau besiverčiančios šeimos išgali turėti savo namuose valstybės vėliavą. Parodykime savo širdyje esantį tautiškumą – dovanokime šioms lietuvybę ir meilę puoselėjančioms šeimoms po Lietuvos vėliavą.

VĖLIAVA IŠ PREMJERO RANKŲ

Šių metų vasarį viename kino teatrų premjeras Saulius Skvernelis beveik 50-čiai šeimų padovanojo po Lietuvos trispalvę ir kvietė ją iškelti valstybei reikšmingomis progomis.

Prie šios akcijos, kuri truks iki 2018 m. pabaigos jau prisijungė Maltos ordino pagalbos tarnyba, „Visų Šventųjų šeimos paramos centras“, Vilniaus miesto Socialinės paramos centras, Lietuvos savivaldybių asociacija, Šeduvos seniūnija.

Tikimasi, kad prisijungs ir daugiau organizacijų bei Lietuvos gyventojų, kurių širdyje plaka patriotiškumo dvasia. Prisijunk ir TU!

KAIP GALI PRISIDĖTI

Tavo parama bus skirta pirkti Lietuvos trispalvėms, kurias Carito, Maltos ordino pagalbos tarnybų atstovybės, išsibarsčiusios po visą Lietuvą išdalins Lietuvos šeimoms. Akcijos socialiniai partneriai padės atrinkti šeimas, kurioms bus padovanota Lietuvos trispalvė, prireikus – ir vėliavos kotas.

LIETUVOS VĖLIAVA – GIMUSI IŠ MŪSŲ PAČIŲ

Ar žinote, kaip atsirado Lietuvos trispalvė? „Iš pradžių buvo pavesta suskaičiuoti dominuojančias spalvas lietuvių tautiniame kostiume. Surastos raudona ir žalia spalvos. Tada daugeliui pasirodė, kad vėliava atrodo per niūri. Geltona (aukso) spalva nukeliavo į vėliavos viršų“, – sako Vilniaus universiteto dėstytojas, istorikas prof. dr. Alfredas Bumblauskas.

Nori savo idėjomis prisidėti prie akcijos? Tuomet parašyk mums: veliava@lietuva.lt arba Facebook „Lietuvos vėliava”.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis