Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėk miestui tapti žalesniu - Grow Air

Atgal

Padėk miestui tapti žalesniu - Grow Air

Mes, LOW AIR urbanistinio šokio teatras, kartu su kraštovaizdžio dizainere Renata Mikailionyte, kuriame iniciatyvą GROW AIR - kultūros auginimo akciją – gyvybingumu ir žiedais pražystantį S. Moniuškos skverą. Iniciatyvos pagrindu tampa Vilniaus miesto viešosios erdvės atnaujinimas, pritaikymas visuomenės poreikiams ją paverčiant žalia oaze. Tikime, kad visi galime prisidėti prie savo aplinkos formavimo, o ši aplinka prisidės prie mūsų pačių tobulėjimo - taip užkuriamas nesibaigiantis kūrybos ciklas.

Visos surinktos lėšos bus skirtos Stanislovo Moniuškos skvero atnaujinimui. Už Jūsų paramą atnaujinsime sūpuokles, sutvarkysime esamus ir pasodinsime naujus krūmynus, suformuosime naujas žydinčių medelių giraites kultūringam laikui žaliuojančiame ir kvepiančiame skvere.

Skverui atsinaujinus LOW AIR Vilniaus miesto šokio teatro šokėjai ir Renata Mikailionytė visus pakvies į performatyvų skvero sutvarkymą – atidarymą!

Tapkime naujos miesto erdvės dalininkais ir stebėkime, kaip jūsų skirtos lėšos taps kruopščiai parinktais žaliuojančiais ir žydinčiais miesto atnaujinimo daigeliais. Būkite GROW AIR dalimi ir kartu atverkime naują miesto erdvę!