Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Išsipildymo akcija 2023

Atgal

Išsipildymo akcija 2023

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje.

TV3 televizijos organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Jau dvidešimt pirmus metus skaičiuojanti tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.

Šiemet, kaip ir daugelį metų prieš tai, pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, nėra reikiamų medicininių priemonių (įrangos, reabilitacijos programų ir t. t.), o tėvai bei artimieji jau būna išbandę viską, ką leidžia jų galimybės. Akcijos metu taip pat siekiama surinkti lėšas gydymo įstaigoms reikalingai medicininei įrangai įsigyti, kuri leistų spręsti daugelio vaikų sveikatos problemas. Be to, matomas poreikis fizinėms ir psichologinėms programoms, skirtoms sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei vaikų ir jaunimo socializacijos bei mentorystės projektams.

Visiems šiems tikslams įgyvendinti reikia visų Lietuvos žmonių pagalbos.

Per visus „Išsipildymo akcijos“ gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 10 mln. eurų. Už suaukotas lėšas ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, pagerinta buitis. Iš viso akcijos metu buvo padėta beveik 200 itin sunkių ligonių, kai kurie iš jų, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui. Per daugelį metų „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė susiburia bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.

Gražia „Išsipildymo akcijos“ tradicija tapo kasmet lapkričio mėnesį švenčiama „Pyragų diena“. Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

Lėšų panaudojimas.
2022 m. „Išsipildymo akcijos“ globojamiems vaikams geros valios žmonės vien koncerto metu paaukojo daugiau nei 302 tūkst. eurų, o susumavus dar iki ir po koncerto paaukotus pinigus, iš viso surinkta beveik 350 tūkst. eurų. Suma yra išties įkvepianti ir verčianti tikėti stebuklais. Visos surinktos lėšos skirtos vaikų gydymui – jiems buvo atliktos operacijos, reabilitacijas, jie gavo reikalingą medicininę įrangą, vaistus ir t. t.

Lėšų panaudojimas 2022.

„Išsipildymo akcijos“ organizatoriai ir mažieji ligoniukai dėkoja Lietuvos žmonėms už gerumą ir kartu kuriamus stebuklus!