Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Įkurkime neišnešiotukų pagalbos liniją

Atgal

Įkurkime neišnešiotukų pagalbos liniją

Iš visų kasmet Lietuvoje gimstančių naujagimių apie 1500-1600 naujagimių gimsta neišnešioti. Dėl netikėtai ištikusios krizės mažylių tėveliai patiria didelę psichologinę įtampą. Sudėtingus jausmus išgyvena visa naujagimio susilaukusi šeima. Tokioms šeimoms svarbu laiku gauti visą būtinąją informaciją bei individualią konsultaciją ne tik ligoninėje, bet ir grįžus į namus, kad krizinė situacija neužsitęstų ir šeima galėtų tinkamai rūpintis savo mažyliu.

Jūsų paramos dėka bus įkurta pirmoji Lietuvoje tokio tipo konsultacijų platforma ,,Neišnešiotukų pagalbos linija“, kuri padės per anksti gimusių mažylių tėveliams lengviau susidoroti su krizine situacija. Internetinės pagalbos linijos tikslas – konsultuoti neišnešiotų naujagimių susilaukusias šeimas, esančias krizinėje situacijoje, gimus vaikeliui, jo negalios, netekties atvejais ir/ar šeimai grįžus iš ligoninės į namus.

Projekto metu planuojama tinkamai paruošti 10 savanorių, kurie per metus suteiks 500 konsultacijų neišnešiotų naujagimių susilaukusioms šeimoms. Dėkojame, kad rūpinatės pačių mažiausiųjų ir jų tėvelių gerove!