Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pranešk apie skriaudžiamą gamtą

Atgal

Pranešk apie skriaudžiamą gamtą

Prie mūsų miškelio nebeateina ežiukai. Pieva nebekvepia žemuogėmis. Pušyne stūkso smirdančios šiukšlių krūvos! Mums toks miškelis nepatinka. Nenorime žaisti tavo šiukšlėse! Gal gali padėti?

Tikriausiai esi užsiėmęs, galbūt neatrandi laiko pasirūpinti greta miškelyje gulinčia padangų krūva ar už tvoros pūpsančia statybinių medžiagų sankaupa. Turbūt kartais pagalvoji, kad tuo pasirūpins bendrijos pirmininkas arba kaimynas. Tačiau Tavo dėmesys ir veiksmai yra labai svarbūs siekiant realios pagalbos skriaudžiamai gamtai.

Kviečiame padėti švarinti aplinką, kurioje žaidžia, mokosi ir patiria mūsų vaikai, kurioje taip pat glaudžiasi ir miško žvėreliai bei jų jaunikliai. Paremk iniciatyvą „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą” – padėk mums pasirūpinti saugia vaikystės erdve.

„Pranešk apie skriaudžiamą gamtą” – žmones telkianti iniciatyva. Problemas sprendžiame visi drauge – aktyvūs piliečiai praneša, mes analizuojame, informuojame, raginame ir nuolat primename, o atsakingos institucijos ir mūsų paskatinti savanoriai – sutvarko. Iniciatyvos „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“ gyvavimo laikotarpiu jau padėjome išspręsti daugiau nei 1500 problemų. Įdiegus mobiliąją programėlę „Oi, pranešiu“ ir populiarėjant šiai iniciatyvai, pastebimai išaugo gaunamų pranešimų skaičius. Kokybiškam problemų sprendimui užtikrinti reikalingas pilną darbo dieną dirbantis pranešimų operatorius. Tam neturint lėšų – iniciatyvos egzistavimui iškilo reali grėsmė. Todėl tik su Jūsų pagalba, iniciatyva galės toliau sėkmingai ir efektyviai veikti bei vystytis.

Baltijos aplinkos forumas vadovaujasi principu – gamtą reikia saugoti ne nuo žmonių, bet drauge su jais. Šį žmones vienijantį principą puoselėja ir iniciatyva „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą” – problemas sprendžiame drauge su aktyviais piliečiais ir draugiškomis valstybinėmis institucijomis.

Daugiau apie projektą rasite čia.