Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padovanokime mažiesiems viltį

Atgal

Padovanokime mažiesiems viltį

Vaikų, sergančių onkologine liga, gydymas trunka ilgai, jo eiga sudėtinga ir intensyvi. Onkologinės ligos gydymo eigoje dažnai iškyla pažangių antinavikinių vaistų, kuriais sėkmingai gydomi onkologiniai ligoniai užsienio šalyse, poreikis, tačiau Lietuvoje šie medikamentai netiekiami arba valstybės nekompensuojami. Mažiesiems pacientams būtini ne tik vaistai, bet ir specialios medicininės/slaugos priemonės (pavyzdžiui, ilgalaikiai centrinės venos kateteriai, padedantys sumažinti vaikų patiriamą skausmą ir procedūrų baimę).

Apie projektą. Šiuo tęstiniu Fondo projektu siekiama efektyvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymą ir gerinti medicininės priežiūros, kurią gauna mažieji pacientai Lietuvoje, kokybę: padėti vaikams gauti būtinus medikamentus ir medicinines/slaugos priemones, kurių dėl finansinių priežasčių ar teisinio reglamentavimo spragų jiems nesuteikia gydymo įstaigos, arba kurių neišgali įsigyti pacientų tėvai dėl sunkios finansinės padėties. Siekiama gerinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę vaikų savijautą gydymo metu, mažinant jų patiriamas neigiamas emocijas ir skausmą.

Parama bus skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams nuo 0 iki 18 metų amžiaus pagal poreikį, atsižvelgiant į gydytojų rekomendacijas ir tikslingai suplanuotas gydymo schemas konkrečiam vaikui.