Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padėkime Gabrieliui išsaugoti akytę

Atgal

Padėkime Gabrieliui išsaugoti akytę

Gabrieliui šiuo metu – vos 7 mėnesiai. Jis kovoja su vėžiu. Diagnozė – vienos akies retinoblastoma. Ši liga yra piktybinė ir jos negydant vaikas gali netekti akies, ji gali išplisti į smegenis, plaučius, kaulus.

Diagnozavus ligą, kai jam buvo vos 4 mėnesiai, Gabrielius buvo gydomas Lietuvoje, Vilniaus universiteto Santariškių klinikų Vaikų onkohematologiniame centre. Jam buvo taikyta chemoterapija, po kurios didysis auglys sumažėjo, mažieji augliai taip pat susitraukė. Tačiau ir toliau būtinas gydymas, nes liga labai greitai progresuoja ir atsinaujina. Deja, Lietuvoje tolimesnio gydymo berniukui nėra.

Gabrielių gydantys medikai ir tėvai susisiekė su Šveicarijos specialistais, kurie jau gydo du berniukus iš Lietuvos su tokia pačia diagnoze ir sutinka padėti Gabrieliui. Pirmasis vizitas numatytas rugpjūčio 7 dieną. Vienam vizitui į Šveicarijos kliniką reikalinga suma – ne mažiau kaip 10 tūkst. litų. O tokių vizitų planuojama mažiausiai pusei metų į priekį, vykstant kas tris savaites. Todėl Gabrieliaus gydymui ir slaugai, kelionėms Šveicarijoje reikalinga ne mažiau kaip 60 tūkst. litų. Šeimai tokia suma – itin didelė finansinė našta.

Projekto tikslas – surinkti lėšų, būtinų Gabrieliaus gydymui Šveicarijoje, ir padėti jam išsaugoti akytę, kad berniukas matytų pasaulį su visomis jo spalvomis...

Visa surinkta parama bus skiriama Gabrieliui gydyti ir slaugyti Šveicarijoje.