Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Stabdykime žiaurų elgesį su gyvūnais

Atgal

Stabdykime žiaurų elgesį su gyvūnais

Kiekvienas gyvūnas turi teisę į saugią ir mylinčią aplinką, tačiau jie dar kenčia nuo žiauraus elgesio ir nepriežiūros, neplanuotų palikuonių yra atsikratoma žiauriais būdais.

Projektas, kurį norime pristatyti Jums, siekia spręsti šią opią problemą visoje Lietuvoje ir tai galime padaryti tik su Jūsų pagalba. Negalime likti abejingi smurto atvejams prieš tuos, kurie negali pasipriešinti.

Projekto tikslas – įtraukti kuo daugiau atsakingų šalių, siekiant išspręsti šį klausimą:

Teisininkų ir konsultantų komanda – VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ bendradarbiaus su teisininkais ir konsultantais, siekiant surinkti reikalingą medžiagą, rengti dokumentus ir dirbti su atsakingomis institucijomis. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad šie žiaurūs atvejai būtų tinkamai ištirti ir už juos būtų skirtos atitinkamos baudos ar bausmės. Be to, bus formuojama teisinė praktika, kurios iki šiol trūksta gyvūnų gerovės srityje.

Institucijų veikimas – neretai atsakingos institucijos patiria iššūkių, neturėdamos pakankamai praktikos sprendžiant šias problemas arba nuvertindamos gyvūnus kaip gyvas būtybes. Mes sieksime pagerinti šių procesų veiksmingumą, bendradarbiaudami su gyvūnų gerovę prižiūrinčiomis institucijomis.

Teisės aktų tobulinimas – atsitinka taip, kad nusikaltę asmenys išvengia atsakomybės dėl teisės aktų spragų ar jų netinkamumo. Mes analizuosime esamus įstatymus, lyginsime juos su užsienio praktika ir siūlysime tobulinimus, kurie padės užtikrinti aukštus gyvūnų gerovės standartus.

Visuomenės sąmoningumo kėlimas – svarbu, kad visuomenė suprastų, kokias kančias gali išgyventi kankinamas gyvūnas. Mes viešinsime aktualią informaciją, skatinančią gyvūnų gyvenimo sąlygų gerinimą ir priminsime apie atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnu bei jo nepriežiūrą.

Praėjęs projektas parodė didžiulį poreikį tokios veiklos tęstinumui, tad esame pasiruošę vėl imtis darbų su Jūsų pagalba. Tiesioginė parama ir dalyvavimas yra raktas į šio projekto sėkmę.

Būkite dalimi pokyčių!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis