Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Palydėkime nuteistuosius laisvės takais

Atgal

Palydėkime nuteistuosius laisvės takais

Lietuvoje resocializacijos procesas realią laisvės atėmimo bausmę atliekantiems žmonėms vis dar yra pilnas iššūkių. Visi skirtingi - visi lygūs komanda, vykdydama tęstines veiklas įkalinimo įstaigose, siekia palengvinti tą kelią laisvės link.

Jau ketvirtus metus mūsų komanda plėtoja veiklas Vilniaus ir Pravieniškių kalėjimuose. Visi skirtingi – visi lygūs specialistų organizuojamų socialinių įgūdžių ir psichoedukacinių užsiėmimų metu nuteistieji lavina viešojo kalbėjimo, finansinio raštingumo, elgesio keitimo ir valdymo, emocijų ir savęs pažinimo įgūdžius.

Didelė dalis edukacijos yra ir kūrybinė veikla, kurios metu nuteistieji turi galimybę atsiskleisti ir atrasti save naujomis spalvomis. Bendradarbiaujant su savanoriaujančiais nuteistaisiais Vilniaus kalėjime įgyvendinamas Žaliosios oazės projektas. Nors ir nedidelis, žaliasis kampelis įkvepia gyvybės pilkoms kalėjimo sienoms, kartu tapdamas vaizduotę išlaisvinančiu peizažu jo lankytojams – kalėjimo gyventojams.

Neformalių užimtumų metu nuteistieji dalijasi savo kūryba paveikslų, vainikų ir net margintų drabužių forma. Tiesdami tiltą tarp skirtingų visuomenės grupių, nuteistųjų iliustruotais rūbais norime pasidalinti ir su visuomene, suteikiant galimybę paprastam žmogui įsigyti ir pasimatuoti nuteistojo istoriją.

Manome, kad realią įkalinimo bausmę atliekantys žmonės turi neatrastas galimybes, kurias su Jūsų pagalba siekiame įgalinti ir parodyti plačiajai visuomenei. Taip užtikriname ne tik sėkmingesnį nuteistųjų resocializacijos procesą atliekant laisvės atėmimo bausmę, bet ir mažiname neigiamų visuomenės nuostatų paplitimą. Visa tai, su Jūsų pagalba prisideda prie lengvesnio nuteistojo kelio į laisvę.

Susipažinti su Visi skirtingi - visi lygūs veiklomis galite čia:

https://visiskirtingivisilygus.lt/

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis