Nėštumas gali tapti krize, kuomet besilaukiančiai moteriai trūksta emocinio palaikymo iš artimiausios aplinkos, kai kyla santykių problemos, materialiniai, finansiniai sunkumai, kuomet bijomasi tapti vieniša mama, sužinoma apie savo ar gimsiančio vaiko sveikatos problemas ar užgriūva kitos sudėtingos gyvenimiškos situacijos. Prie krizinių nėštumų priskiriamos ir netektys (persileidimas, nėštumo nutraukimas, kūdikio netektys prieš pat gimdymą ar netrukus po gimimo), o taip pat ir sudėtingos motinos emocinės būklės jau pagimdžius.
Šiuo projektu siekiama teikti pagalbą apsisprendusioms gimdyti ir dar besilaukiančioms, taip pat jau pagimdžiusioms vienišoms mamoms ar išgyvenančioms kitas krizinio nėštumo situacijas moterims.
Besilaukiančios moterys, gavusios psichologinį, emocinį palaikymą ar kitą specialisto konsultaciją (genetiko, teisininko, dulos) pasijus saugiau, nurims, pozityviau priims savo nėštumą, motinystę, geriau pasiruoš vaikelio gimdymui bei auginimui. Geresnė psichinė savijauta turės įtakos tiek moters, tiek besivystančio vaiko gerovei.
Šiuo projektu Krizinio nėštumo centras siekia teikti pagalbą apsisprendusioms gimdyti ir dar besilaukiančioms, taip pat jau pagimdžiusioms vienišoms mamoms ar išgyvenančioms kitas krizinio nėštumo situacijas moterims.