Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Tapk ambasadoriumi - imkis gero darbo!

PRADĖK savo gerą darbą Registruokis ir tapk gerumo ambasadoriumi. Pasirink socialinį projektą, kuriam norėtum padėti rinkti lėšas, ir numatyk tikslą, kurio sieksi.
KVIESK prisijungti kitus Papasakok apie savo iniciatyvą ir sukurk žinią draugams, kolegoms ar kitiems bendraminčiams, kodėl verta ją palaikyti aukojant. Pasidalink šia žinute su tais, kuriems rūpi!
STEBĖK, kaip Tau sekasi Sek informaciją, kiek žmonių jau prisidėjo prie Tavo iniciatyvos ir sužinok, kokia suma jau paaukota.
TAPK pokyčio dalimi Tavo dėka surinkta parama pasieks organizaciją, prie kurios socialinio projekto prisidėjai kartu su savo bendraminčiais.


Yra daug būdų padėti kitiems, tačiau šis – bene labiausiai skatina dalintis!

Imkis gero darbo – tapk paramos projektų ambasadoriumi ir skleisk gerumo virusą!

Manai, jog pasidalinti nuoroda neužtenka? Atrask savo būdą, kaip surinkti kuo daugiau lėšų pasirinktam socialiniam projektui.

Gal tai kilnus iššūkis įveikti kuo daugiau žingsnių kasdien, atsisakyti žalingo įpročio ar įkopti į pasirinktą viršukalnę? O galbūt įprastas dovanas norėtum iškeisti į dovanotą gerumą kitiems?

Kodėl verta tapti Ambasadoriumi?

  • * Prasminga veikla, kuria gali prisidėti prie įvairių socialinių problemų sprendimo.
  • * Įtraukiantis būdas paskatinti kitus kartu kurti visuomenės pokyčius.
  • * Greitas ir paprastas kelias padėti rinkti aukas pasirinktam socialiniam tikslui. Viskas vyksta el. būdu!
  • * Motyvuojanti veikla drąsioms idėjoms įgyvendinti ir būdas kilniai įprasminti šventes bei asmenines progas.
  • * Naujas, bet patikrintas sprendimas – tai inovacija Lietuvoje ir vienas sėkmingiausių paramos rinkimų būdų pasaulyje. Prisidėk ir tapk naujos aukojimo kultūros dalimi!