Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

Skirk 2% pajamų mokesčio

Atgal

Veikiame jau 7 metus, surinkome daugiau nei 2 mln. € paramos, kurios dėka buvo įgyvendinta daugiau nei 200 projektų. Prisidedame prie didžiausių ir žinomiausių Lietuvos nevyriausybinių organizacijų gerų norų padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Kviečiame prisidėti prie Aukok.lt, nes tik Jūsų dėka galime toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą ir padėti organizacijoms surinkti lėšas jų socialiniams projektams vykdyti. Tai galite padaryti pervesdami iki 2% savo pajamų mokesčio iki 2017-05-02.

Jei norėtumėte skirti 2 proc. internetu:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą".
4. Užpildykite FR0512 v.3 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

    (!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2016
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
    (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
    (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 301678868
    (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – AUKOK.LT
    (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
         E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2020 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte paraišką pateikti ne internetu (popierinį variantą), atsispausdinkite šį dokumentą, įrašykite savo asmeninius duomenis ir pristatykite į savo gyvenamosios vietos VMI arba siųskite paštu į VMI Deklaracijų tvarkymo skyrių (Neravų g. 8, Druskininkai).

Jei turite papildomų klausimų, būtinai kreipkitės į mus el. paštu info@aukok.lt. Taip pat lauksime žinutės, jei norėtumėte gauti ataskaitą apie paramos panaudojimą el. paštu.

Daugiau informacijos apie gyventojų pajamų mokesčio skyrimą: www.vmi.lt arba 1882.

 

Gauta parama ir jos panaudojimas:

2016 m. Jūsų skirta 2% GPM parama - 11 539,46 €. Nuolat investuojame į atsiskaitymo būdus portale bei alternatyvius aukojimo būdus, bendradarbiaujant su mūsų partneriais, kurie suteikia dar daugiau galimybių norintiems prisidėti. Šios paramos dėka jau greitai pasiūlysime naują aukojimo būdą - vienkartinį ir periodinį atsiskaitymą kortele, kuriuo patogiai galės naudotis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenantys asmenys.

2015 m. Jūs skyrėte 9 612,59 € 2 proc. pajamų mokesčio paramos. 2015 m. pradėjome portalo dizaino atnaujinimo darbus - jau 2016 m. viduryje pasitiksime jus modernesnėje ir patogesnėje portalo aplinkoje bei pasiūlysime naujus aukojimo būdus.

2014 m. sulaukėme net 11 244,19 € paramos! Jūsų paramos lėšomis sukurta portalo savitarnos sistema, įdiegta aukojimo galimybė naudojantis išmaniuoju telefonu bei įrengtos pirmosios aukojimų dėžutės.

2013 m. skirta 2% pajamų mokesčio parama - 2 503,05 €. Šiais metais įdiegti tiesioginio (bank-link) aukojimo būdai Medicinos, Citadele ir Šiaulių banko klientams, startavo aukojimo būdas trumpuoju numeriu 1405.

2012 m. sulaukėme 2 198,22 € paramos. 2012-aisiais įgyvendinta kampanija „Būk geras visus metus“, skatinanti žmones aukoti ir daryti gerus darbus ne tik šventiniu laikotarpiu.

2011 m. sulaukėme 1 342,05 € paramos aukok.lt vystymui. Su jūsų pagalba aukok.lt migravo į didesnių pajėgumų serverį, kad naršymas ir aukojimas svetainės lankytojams būtų kuo greitesnis ir sklandesnis. Taip pat buvo įdiegta interaktyvi paieška, titulinio puslapio valdymo sprendimai bei patogus naršymas puslapyje „Įgyvendinami projektai“.

2010 m. sulaukėme 1 021,68 € paramos! Ši suma buvo panaudota svetainės programavimo darbams. Su jūsų pagalba svetainėje atsirado galimybė nemokamai aukoti per 6 Lietuvos bankus, atsiliepimų skyrelis, kad galėtumėte patogiai išsakyti savo pasiūlymus mums, spalvingi, išsamūs naujienlaiškiai ir kiti smulkūs svetainės patobulinimai.

Išsamias Aukok.lt portalo veiklos ir finansines ataskaitas galite rasti čia.