Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus
Verslui

Skirk 2% pajamų mokesčio

Atgal

Veikiame jau 9 metus, surinkome daugiau nei 2,7 mln. € paramos, kurios dėka buvo įgyvendinta daugiau nei 300 projektų. Prisidedame prie didžiausių ir žinomiausių Lietuvos nevyriausybinių organizacijų gerų norų padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Kviečiame prisidėti prie Aukok.lt, nes tik Jūsų dėka galime toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą ir padėti organizacijoms surinkti lėšas jų socialiniams projektams vykdyti. Tai galite padaryti pervesdami iki 2% savo pajamų mokesčio iki 2019-05-01.

Jei norėtumėte skirti 2 proc. internetu:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

    (!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2018
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
    (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
    (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 301678868
    (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – AUKOK.LT
    (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
        E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2022 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte skirti 2% naudojantis VMI mobiliąja programėle:

1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

Jei turite papildomų klausimų arba norėtumėte gauti ataskaitą apie paramos panaudojimą, būtinai kreipkitės į mus el. paštu info@aukok.lt.

Gauta parama ir jos panaudojimas:

2018 m. Jūs skyrėte 28 530,91 EUR 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramos. Ši parama mums suteikė galimybę tobulinti ir plėtoti Ambasadorių programą bei jos technines galimybes, su kuriomis galėsite susipažinti jau 2019 m. pavasarį. Paramos lėšomis taip pat sukurtas naujas padėkos filmukas ir atnaujintos aukų dėžutės.

2017 m. gauta 2% parama pasiekė 21 573,27 EUR. 2017 m. pradėjo funkcionuoti Aukok.lt dovanų čekis, su kuriuo dovanos gavėjas gali paaukoti bet kuriam portale esančiam projektui. Taip pat sukurtas vaizdo klipas, kviečiantis ne tik Lietuvoje gyvenančius asmenis, bet ir pasaulio lietuvius prisidėti prie socialinių problemų sprendimo ir įsitraukti kuriant geresnę socialinę aplinką Lietuvoje.

2016 m. Jūsų skirta 2% GPM parama - 11 539,46 €. Nuolat investuojame į atsiskaitymo būdus portale bei alternatyvius aukojimo būdus, bendradarbiaujant su mūsų partneriais, kurie suteikia dar daugiau galimybių norintiems prisidėti. Šios paramos dėka pasiūlėme naują aukojimo būdą - atsiskaitymą kortele, kuriuo patogiai galima naudotis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenantys asmenys.

Išsamias Aukok.lt portalo veiklos ir finansines ataskaitas galite rasti čia.