Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Talentingi vaikai - mūsų ateitis

Atgal

Talentingi vaikai - mūsų ateitis

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) – jau 19 metų padeda mokslui ir muzikai gabiems mokiniams atskleisti savo potencialą ir visapusiškai jį realizuoti. Akademijoje stiprinamas Lietuvos intelektinis potencialas – talentingiems vaikams sudaromos sąlygos mokytis iš geriausių Lietuvos ir kitų šalių dėstytojų, semtis žinių iš įvairių sričių profesionalų, švietimo veikėjų, mokslininkų.

„Niekur kitur nesu sutikęs tokio didelio procento žmonių, kurie būtų linkę duoti arba dalintis“ (NMA absolventas I. Kalpokas).

„Nors NMA baigiau jau prieš šešis metus, tačiau esu dėkinga Akademijai kiekvieną dieną! Jei ne Akademija, nedrąsi mergaitė iš kaimo net nebūtų pagalvojusi, kad pasaulis toks didelis, įdomus ir platus. <...> Mažose kaimo mokyklose nėra daug galimybių praktiškai išbandyti ir tobulėti įvairiose srityse, o būtent Akademijoje tokia galimybė atsirado. <...> NMA mane užaugino ir paklojo stiprų pamatą tolimesniam mano gyvenimui.“ (NMA absolventė N. Barauskaitė)

Su Jūsų parama mes galime:

• Mažinti socialinę atskirtį gabių vaikų ugdymo srityje bei mažinti regioninius švietimo netolygumus:
Gabiems ir talentingiems vaikams, negyvenantiems didžiuosiuose miestuose taip pat turi būti prieinamos aukštos kokybės švietimo paslaugos, atitinkančios jų potencialą. NMA organizuojamų stovyklų savikaina dažnai tampa finansine kliūtimi gabius vaikus auginančioms šeimoms. Paramos dėka talentingi vaikai turės galimybę tobulėti nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos arba šeimos finansinės padėties.

• Kurti unikalų edukacinį turinį, orientuotą į individualius gabių ir talentingų vaikų poreikius:
Du kartus metuose organizuojamų NMA sesijų metu mokiniai tobulėja protu, siela ir kūnu – jie ne tik gilina savo dalykines žinias, bet ir įveikia asmenybės ugdymo iššūkius bei dalyvauja vakaro renginiuose, kuriuos veda žymūs šalies veikėjai – žurnalistai, politikai, aktoriai, keliautojai, mokslininkai ir kt. Kompleksinis vaikų ugdymas sesijų metu sudaro prielaidas ir padeda formuotis kūrybingai, harmoningai, atsakingai ir atvirai asmenybei. Plačiau apie sesijas čia NMA sesijos.

Kartu padėkime Lietuvos talentams pakilti!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis