Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

aukok.lt (2013.11-2016.04)

Atgal

aukok.lt (2013.11-2016.04)

Veikiame jau 6 metus, surinkome daugiau nei 1,7 mln. € , kurių dėka buvo įgyvendinta daugiau nei 160 projektų. Prisidedame prie didžiausių ir žinomiausių Lietuvos labdaros organizacijų gerų norų padėti tiems, kuriems labiausiai reikia.

Kviečiame prisidėti ir paremti aukok.lt, kad galėtume toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą ir siekti savo misijos - skatinti bendruomeniškumą, padedant visuomeninėms organizacijoms surinkti lėšas jų socialiniams projektams vykdyti.

Trumpai apie mus. Aukok.lt – tai 2009 m. startavusi pirmoji ir didžiausia Lietuvoje aukojimo svetainė, kuri suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Aukok.lt padeda surinkti lėšas įvairioms organizacijoms, vykdančioms socialinius projektus, skirtus vaikams, neįgaliesiems, jaunimui ir šeimai, gyvūnams, skurdui mažinti, pilietiškumui ugdyti ir t.t. Aukok.lt nuolat prisideda prie tokių Lietuvoje žinomų paramos organizacijų kaip LPF „Maisto bankas“, VO „Gelbėkit vaikus“, LPF „Mamų unija“, „Jaunimo linija“ bei projektų kaip „Išsipildymo akcija“ ir „Ištiesk gerumui ranką“.

Mūsų pagrindinė vertybė – skaidrumas. Daugiau informacijos apie aukok.lt veiklą, darbo principus ir ataskaitas galite rasite čia.

Kiekviena, kad ir mažiausia, Jūsų auka gali mums padėti nuveikti didelius darbus.