Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Žaizdų drenavimo komplektai Ukrainos kariams ir civiliams

Atgal

Žaizdų drenavimo komplektai Ukrainos kariams ir civiliams

Karo metu į Ukrainos ligonines kasdien patenka šimtai civilių ir karių su įvairiausio pobūdžio žaizdomis. Gydymo įstaigos nuolat susiduria su žaizdų gijimo įrangos komponentų ir tvarstymo priemonių trūkumu.

Siekiant palengvinti sužeistų žmonių gydymo procesą, renkamos lėšos neigiamo slėgio žaizdų gydymo sistemos „Renasys touch“ žaizdų drenavimo komplektams įsigyti: tvarsliavai, drenavimo jungtims, skysčių talpoms ir kt. Komponentams.

Ši sistema padeda greitai ir efektyviai gydyti didesnio ploto, gilesnes, šlapiuojančias žaizdas. Sistema veikia kaip bakterijų barjeras, padeda sumažinti edemą, skatina limfos drenažą, paprastai ir lengvai naudojama, patogi tiek ligoniui, tiek gydymo įstaigos personalui. Šios sistemos naudojimas užtikrina greitesnį žaizdų gijimą ir sąlygoja mažesnes sąnaudas gydymo įstaigai.

Medicininiais rinkiniais ir tvarsliavomis bus aprūpinta Kijevo ortopedinė ligoninė, kurioje gydosi kare sužeisti kariai ir civiliai. Vienas tokių buvo ir mūsų savanoris iš Lietuvos, patyręs sprogimą netoli Donecko. Ukrainos ligoninėje karys praleido apie 3 savaites. Deja, šių priemonių trūkumas sąlygojo sužeistojo žaizdų pūliavimą bei bakterijos atsiradimą, dėl ko jis buvo perkeltas į Lietuvos gydymo įstaigas ir čia tęsė ilgai trukusį gydymą.

Projektui surinkus paramą, bus galima nupirkti 37 sistemos rinkinius.

Nepalikime likimo valiai didvyrių ir civilių, kovojančių už visos Europos laisvę!