Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Vytauto Kernagio atminimui (2009.09-2010.04)

Atgal

Vytauto Kernagio atminimui (2009.09-2010.04)

Parodos „Vytautas Kernagis fotografijose“ turas per Lietuvą skirtas maestro atminimui išsaugoti. Parama buvo skirta fotografijoms įrėminti.

Pirminė fondo atsiradimo priežastis – begalės iniciatyvų, atsiradusių po Vytauto mirties, apjungimas ir jas vienijančio centro atsiradimas. Taip pat likusio kūrybinio bei materialaus turto išsaugojimas.

Apie projektą: 2009 metų vasario mėnesį Vilniaus rotušėje buvo atidaryta Lietuvos spaudos fotografų inicijuota paroda „Vytautas Kernagis fotografijose“. Paroda sulaukė nepaprastai didelio susidomėjimo. Tačiau ne visi turėjo galimybę tuo metu ją išvysti. Todėl nuo spalio 3 dienos ši paroda pradės savo kelionę po Lietuvą. Vytauto Kernagio fondo tikslas – parodyti daugiau nei 40 reikšmingų bei ne visada plačiosios auditorijos regėtų Vytauto Kernagio gyvenimo akimirkų.

Parodos „Vytautas Kernagis fotografijose“ kelionė prasidėjo 2009 metų spalio 3 dieną Palangoje, muzikos klube „Vandenis“. Šiame klube nuolatos koncertuodavo Vytautas. Paroda buvo eksponuojama 2-3 savaites ir keliavo į kitą Lietuvos miestą. Aplankėme Šiaulius, Kauną, Panevėžį, Klaipėdą, Marijampolę, Alytų, Druskininkus ir kitus Lietuvos miestus. Iš viso aplankyti daugiau nei 10 miestų. Kelionė baigėsi Kaune, kur paroda buvo eksponuojama iki balandžio mėnesio.