Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Viskas bus gerai“ knyga vaikams

Atgal

„Viskas bus gerai“ knyga vaikams

Knygos vaikams apie onkologinę ligą leidybos tikslas – sukurti patrauklią, šiuolaikišką, gerąja terapinių pasakų praktika paremtą knygą, padėsiančią įveikti onkologinės ligos atneštus iššūkius, su kuriais susiduria susirgę vaikai, jų tėvai bei artima aplinka.

Ypatingas mažųjų ligoniukų poreikis – pagal savo amžių suvokti savo ligą, būti padrąsintiems, galėti aptarti sudėtingas temas artimųjų rate. Visa tai paskatino „Happimess“ suburti komandą, sudarytą iš teksto autorės, iliustratoriaus, socioedukacinių projektų vadybininkų, onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bendruomenės atstovų, medikų, kuri parengs ir išleis aukštą meninę vertę turinčią knygą 5-10 metų vaikams.

2018 m. I pusmetyje planuojamo išleisti kūrinio iliustracijos ir literatūriniai tekstai skaitytojus supažindins su onkologinės ligos eiga, prisidės prie patiriamo streso, nerimo, baimės sumažinimo, padės vaikų tėvams suprantamomis sąvokomis paaiškinti savo vaikams, kas yra onkologinė liga. Taip pat skatins susirgusių vaikų aplinkinius nesibaiminti pokalbio šia jautria tema, būti pozityviems ir palaikantiems.

Tai pirmasis Lietuvoje vaikų literatūros leidinys, specialiai sukurtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jų artimiesiems bei visai vaikų auditorijai, vaikams suprantama menine kalba pasakojantis apie onkologinės ligos atnešamus iššūkius. Kūrinio autoriai siekia, kad vaikų literatūros leidinys taptų tiek kokybiško vaikų laisvalaikio dalimi, tiek galimybe meninės raiškos kalba pristatyti svarbius ir jautrius visuomenei klausimus.

Knyga bus dovanojama šeimoms, kuriose auga vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis, ligoninių vaikų onkologijos skyriams Lietuvoje, mokykloms, bibliotekoms. Taip pat, ją galima bus įsigyti įvairiose platinimo vietose.