Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Vilnius Social Club“ - futbolo mokykla 2014-2016

Atgal

„Vilnius Social Club“ - futbolo mokykla 2014-2016

Šiuo metu Lietuvoje dauguma sporto užsiėmimų vaikams ir jaunimui yra mokami bei tiesiogiai orientuoti į rezultatų siekimą. VšĮ „Vilnius Social Club“ siekia demokratizuoti sportą bei sudaryti lygias sąlygas visiems.

Kaip mes padedame?
- Sukuriame vaikams ir jaunuoliams erdvę laisvalaikio praleidimui kitoje aplinkoje nei įprasta (šeimoje, globos namuose, kieme, gatvėje, mokyklose);
- Panaudojame futbolą kaip priemonę, padedančią vaikams ir jaunuoliams lavinti skirtingus socialinius įgūdžius (reguliarus dalyvavimas veikloje, atėjimas laiku, mokymasis laikytis taisyklių, buvimas komandoje, konfliktinių ir konkurencinių situacijų valdymas, mokėjimas laimėti ir pralaimėti).

Vaikai, dalyvaudami „Vilnius Social Club“ užsiėmimuose taps sportiškesni, labiau koordinuoti, turės stipresnius socialinius įgūdžius: lengviau bendraus, dirbs komandoje, taps valingesni. Tikime, kad skirtingos sporto organizacijos taps jautresnės ne tik gabiems vaikams ir jaunimui, bet visiems tiems, kurie nori sportuoti. „Vilnius Social Club“ kuria organizacijų tinklą, kuris ateityje padės atrasti ir sudaryti sąlygas toliau tobulėti atsiskleidusiems talentams.