Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Vieta, kur vaikams norisi būti

Atgal

Vieta, kur vaikams norisi būti

Pal. J. Matulaičio socialiniame centre jau 20 metų, veikia vaikų dienos centras „Vaikai – vaikams“. Čia vaikai dalyvauja kasdienėse ugdomosiose veiklose: atėję į dienos centrą jie ruošia pamokas, žaidžia stalo, lavinamuosius ir aktyvius žaidimus, užsiima meninėmis veiklomis, vaikams organizuojami žygiai ir pažintinės išvykos. Be išvardintų reguliarių užsiėmimų vaikai ir jų šeimos gauna socialinę, psichologinę bei materialinę paramą sprendžiant esamus sunkumus. Taip pat stiprinamas šeimų tarpusavio ryšys konsultacijų, bendrų renginių ir stovyklų metu.

Vaikų dienos centre, per metus, individualiose konsultacijose, įvairiose veiklose ir grupiniuose užsiėmimuose dalyvauja apie 30 - 40 vaikų iš įvairius (socialinius, psichologinius, materialinius) sunkumus patiriančių šeimų. Kai kurie didesni renginiai ir šventės organizuojami vaikams kartu su šeimos nariais.

„Man patinka ateiti į dienos centrą, nes čia galima susitikti su draugais ir būna veiklų, kurios man patinka" - Kornelija, 11 m.

Patalpos, kuriose vykdoma vaikų dienos centro veikla, yra labai senos, prasta patalpų ventiliacija, patalpose yra pelėsio, dažnai genda kanalizacija, vandentiekio sistema, todėl socialiniam centrui reikalingas remontas.

Atlikus būtinus remonto darbus (pakeistos grindys, perdažytos sienos ir lubos, įrengtas apšvietimas, sanitariniai mazgai ir t.t.), švaresnės ir geriau pritaikytos patalpos teiks vaikams džiaugsmą, kasdien leidžiant laiką gražioje aplinkoje, o centro darbuotojams leis dirbti geresnėmis sąlygomis. Siekiame kurti šeimyniškesnę aplinką, kad vaikams būtų smagiau ir maloniau lankytis dienos centre.

Kviečiame prisidėti prie patalpų atnaujinimo, kad drauge sukurtume vietą, kur vaikams norisi būti!