Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

„Vaikų svajonės“

Atgal

„Vaikų svajonės“

Vaikų svajonių kiekis kasmet vis auga (pernai jų išpildyta beveik 18 tūkst.), jos keičiasi ir mes supratome, kad su tokia armija gera norinčių daryti žmonių galime nuveikti DAR DAUGIAU! Mūsų planuose – keletas dukterinių „Vaikų svajonių“ projektų, išsidėsčiusių per metus: ne tik Kalėdinės svajonės – dovanos ir žaislai, bet ir pasiruošimas žiemai (dovanotos striukės, batai ir viskas, ko gali prireikti iškritus sniegui) bei kokybiškam nuolatiniam vaikų laisvalaikiui skirtos priemonės. Juk svajonės gali pildytis ne tik per Kalėdas, tiesa?

Iki šiol prie „Vaikų svajonių“ projekto prisidėjo beveik tūkstantis socialinių darbuotojų, 200 savanorių ir per 30 žmonių komanda. Visi jie pagelbėjo neatlygintinai, aukodami savo laisvalaikį ir vedini didelio noro daryti gera.

Projektui augant, valandų „po darbo“ nebeužteks, todėl mums reikia žmogaus, kuris papildomiems projektams auginti galėtų skirti visą savo laiką ir energiją. Kasdienis darbas su partneriais ir savanoriais, socialiniais darbuotojais ir dienos centrais užims visą darbo dieną (o gal ir daugiau), tad prašyti dirbti be atlygio nebegalime – juk, sakoma, „ačiū ant duonos neužtepsi“.

„Vaikų svajonės“ negeneruoja pajamų, projektą kasmet vykdome su beveik nuliniu biudžetu – todėl pagalbos kreipiamės į jus. Mūsų tikslas – surinkti metinį atlygį tam žmogui, kuris rūpinsis, kad vaikų svajonės pildytųsi visus metus. Svajonių pildytojų būrys išties nemažas – tikime, kad visi kartu galime tai padaryti!