Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

VAROM! summer fest‘14

Atgal

VAROM! summer fest‘14

„VAROM!“ – tai gyvenimo būdą be svaigalų propaguojantys renginiai. Lietuva Pasaulyje užimą trečiąją vietą. Deja, ne pagal sporto ar ekonominius laimėjimus, o pagal metinį alkoholio suvartotą kiekį, tenkantį vienam asmeniui. Ir tai nėra tik pasakos, tai Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenys. “VAROM!” orientuojasi į jaunąją Lietuvos kartą ir skatina linksmintis be svaigalų, taip naujomis pakeičiant senas tradicijas.

Apie projektą. VAROM! projekto tikslas - suorganizuoti vasaros festivalį be svaigalų, su jaunimui patrauklia programa, kurios pagrindą sudarytų ne tik efektingi koncertai, bet ir diskusijos apie sveiką gyvenimo būdą, interaktyvios veiklos, meninės dirbtuvės, šokiai. Festivalis vyks Varėnoje, Dainų slėnyje, 2014 metų liepos 11-13 dienomis. Projektas orientuotas į visos Lietuvos akademinį jaunimą (mokyklinio amžiaus jaunimą ir studentus). Ši tikslinė grupė pasirinkta siekiant kurti blaivią ir sveiką visuomenę, nes būtent šioje amžiaus grupėje formuojasi žmogaus alkoholio vartojimo nuostatos ir sveikos gyvensenos įpročiai. Pirmojo tokio masto blaivaus VAROM! festivalio 2013 patirtis įrodė, jog sąmoningą gyvenimo būdą skatinantys renginiai yra tikrai reikalingi šių dienų visuomenei. Kadangi projektas VAROM! – nekomercinis ir dažniausiai padengiamas organizatorių lėšomis, jam skirta parama yra reikalinga tam, kad blaivybę šalyje skatinantys renginiai gyvuotų ir toliau, nes jaunimas – šalies ateitis. Festivalio metu taikomos nuolaidos moksleiviams ir studentams, vaikai iki 12 metų įleidžiami nemokamai. Daugiau informacijos galite rasti tinklalapyje arba Facebook puslapyje.

Surinkta parama bus skirta daliai festivalio išlaidų padengti: biotualetų nuomai, tvorų nuomai, lektorių kuro išlaidoms, aplinkos tvarkymui, „Ecoservis“ paslaugoms, šiukšlių konteinerių nuomai. Kadangi aplinką po festivalio norime palikti tokią pačią ar net geresnę nei radome, ypatingą dėmesį skiriame aplinkos priežiūrai ir tvarkymui.

Kviečiame ir Jus prisidėti prie blaivaus ir sąmoningo festivalio kūrimo bei sudalyvauti pačiame renginyje!