Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Užtikrinkime senoliams galimybes žinoti

Atgal

Užtikrinkime senoliams galimybes žinoti

2020 metų pavasarį prasidėjusi koronaviruso pandemija ir įvestas karantinas daugeliui tapo nelengvu išbandymu, sukėlė nemažai streso ir nerimo, kas tiesiogiai darė įtaką ir „Sidabrinėje linijoje“ gaunamų skambučių skaičiaus augimą. Senjorai „čia ir dabar“ norėjo pasiguosti, išsikalbėti, teiravosi, kaip būtų, jei rimčiau susirgtų – ar kas nors gydytų, ar sulauktų reikiamos pagalbos. Pokalbiuose dominavo fizinės pagalbos prašymai, noras išsikalbėti, pasidalinti savo mintimis, būti išklausytam, itin išryškėjo informacinės pagalbos poreikis – kiekvieną skambinusįjį išklausėme, nuraminome, suteikėme būtinąją informaciją, senjorams pasiūlėme reguliarių draugystės pokalbių su bendraminčiu galimybę.

Dideliame negatyvios ir nuolat besikeičiančios informacijos fone vyresnio amžiaus žmonėms labai svarbu turėti patikimą pašnekovą, kuris geba nuraminti ir užtikrinti, jog senjorai nebus palikti vieni likimo valiai. Mūsų kasdienis darbas ir yra pasirūpinti, kad to nerimo jiems būtų kuo mažiau.

Šią sukauptą patirtį norime išnaudoti ir toliau, pristatome naują „Sidabrinės linijos“ paslaugą – informacinę pagalbą. Kviečiame prisidėti užtikrinant jos tęstinumą, jog kiekvienas skambinantis senolis ir ieškantis pagalbos – ją gautų laiku, aiškiai ir suprantamai.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis