Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Už vaikystę 2024

Atgal

Už vaikystę 2024

Valstybės duomenų agentūros duomenimis, 2023 m. žemiau skurdo rizikos gyveno kas penktas Lietuvos gyventojas. Į pažeidžiamiausias skurdo rizikos atžvilgiu grupes patenka ne tik senoliai, žmonės su negalia, bedarbiai, bet ir vieniši tėvai, auginantys vaikus, bei vaikai iki 18 metų, kurių skurdo rizikos lygis praėjusiais metais siekė 17 proc.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ nuolat rūpinasi sudėtingomis sąlygomis Lietuvoje gyvenančiais vaikais, besilaukiančiomis moterimis bei šeimomis, kurioms reikalinga mūsų visų parama. Pagalba jiems teikiama rūpinantis vaikų laisvalaikiu organizacijos globojamuose vaikų dienos centruose, ugdant tėvystės įgūdžius bei kitaip stiprinant šeimas, palaikant materialiai, emociškai ir psichologo paslaugomis.

Sudėtingiau gyvenančios šeimos su vaikais kasdien susiduria su gyvenimo kokybės ir psichologiniais iššūkiais. Tuomet, kai per langus kiaurai pučia vėjas ar nusiprausti gali tik prisinešus vandens iš kieme esančio šulinio, turi rinktis, ar sumokėti komunalinius mokesčius, ar nupirkti mažyliui naują striukę, neišgali įpirkti būtinų vaiko talentui atskleisti ugdymo paslaugų, tiek suaugusiojo, tiek vaiko savivertė silpnėja, didėja visuomenės atskirtis. Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atsakomybė yra pastebėti, įvertinti ir padėti. Ne tik įteikti meškerę, bet ir mokyti meškere naudotis, kad kasdienybė džiugintų, būtų saugi, soti ir šilta.

Jūsų parama, organizacijai padeda pasirūpinti tais, kuriems pagalba reikalinga čia ir dabar. Vandens gręžinys, malkos žiemai, kortelės maisto įsigijimui, reikiamas muzikos instrumentas, galimybė vaiką priimti vaikų dienos centre... kažkam tai yra didžiausia svajonė. Išpildyti ją paaukojant – nesunku, tačiau tikrasis atpildas – gerumo ir šviesos jausmas, užliejantis širdį atlikus gerą darbą. Kviečiame Jus dalintis. Ačiū, kad dėl kiekvieno vaiko užtikrintos ateities esame kartu!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis