Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Už vaikystę 2023

Atgal

Už vaikystę 2023

Kiekvienais metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ padeda šimtams vaikų, augančių sunkumų patiriančiose šeimose. Šeimoms teikiama materialinė, emocinė/psichologinė pagalba, ugdomi tėvystės įgūdžiai ir kitais būdais stiprinama šeima, kad vaikui joje augti būtų saugu ir gera.

LR statistikos departamento duomenimis, 2021 metais kas šeštas vaikas skurdo, o kas trečia šeima gyveno nepritekliuje. Vargingiau gyvenančios šeimos kasdien susiduria su gyvenimo kokybės ir psichologiniais iššūkiais. Tuomet, kai per langus kiaurai pučia vėjas, negali vaikui nupirkti batų ar pasirūpinti kasdieniais pusryčiais, tiek suaugusiojo, tiek vaiko savivertė silpnėja, didėja visuomenės atskirtis. Organizacijos atsakomybė – pastebėti, įvertinti ir padėti. Ne tik įteikti meškerę, bet ir mokyti, kaip ir kur pagauti žuvies, kad kasdienybė džiugintų, būtų saugi, soti ir šilta.

Jau ne vienerius metus trunkanti partnerystė su aukojimo platfoma Aukok.lt organizacijai „Gelbėkit vaikus“ padėjo pasirūpinti šimtais Lietuvos šeimų. Vieniems jų tvarkė griūvančius namus, kitiems sumokėjo už vaiko ugdymą įstaigoje, trečių vaikus pakvietė į organizacijos kuruojamus vaikų dienos centrus, kuriuose beveik 1 000 vaikų iš Lietuvos ir Ukrainos ne tik gauna sočius pietus, padedami pedagogų ruošia namų darbus, bet ir turi galimybę pirmą kartą išvažiuoti į ekskursiją – pamatyti Gedimino ar Trakų pilį, jūrą.

Mes kviečiame Jus dalintis. Tai, kas vienam mūsų yra įprasta ir kasdieniška, kitam gali būti didžiausia svajone. Išpildyti ją paaukojant – nesunku, tačiau tikrasis atpildas – gerumo ir šviesos jausmas, užpildantis širdį atlikus gerą darbą. Ačiū, kad dėl kiekvieno vaiko užtikrintos ateities esame kartu!