Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Už vaikystę 2022

Atgal

Už vaikystę 2022

Kiekvienais metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ padeda šimtams vaikų, augančių sunkumų patiriančiose šeimose. Šeimoms teikiame materialinę, emocinę/psichologinę pagalbą, ugdome tėvystės įgūdžius ir kitais būdais stipriname šeimą, kad vaikui joje augti būtų saugu ir gera.

Kartu su Aukok.lt bendruomenės dėka padėjome ne vienai šeimai: kūrėme jaukesnius namus finansinių sunkumų patiriančioms vaikus auginančioms šeimoms, finansavome vaikams lavinamuosius užsiėmimus bei stovyklas, padėjome svečiose šalyse esantiems, negandas išgyvenantiems vaikams.

Šį kartą kviečiame jus padėti skurdą patiriančioms šeimoms, gyvenančioms Lietuvoje, bei šeimoms, atvykstančioms čia iš Ukrainos. Jūsų finansinė parama bus skirta Lietuvoje gyvenančių šeimų gyvenimo sąlygų gerinimui: kad vaikai augtų namuose, kuriuose yra vandentiekis, kad pro namų langus nepūstų kiaurai vėjas. Taip pat, dalis surinktos paramos bus skiriama pagalbai šeimoms, atvykstančioms į Lietuvą iš Ukrainos: šiuo metu teikiame ir teiksime vaikams, pabėgusiems nuo karo, pagalbą mokyklinėmis prekėmis, sauskelnėmis, ir kitomis būtinosiomis prekėmis kūdikiams, drabužiais, organizuojame ir organizuosime vaikų užimtumą.

Jūsų finansinė parama kuria saugesnę vaikų dabartį ir ateitį.