Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Už vaikystę 2022

Atgal

Už vaikystę 2022

Geriausia vieta vaikui augti yra jo šeima. Tačiau šeimoms ar vienišiems tėvams, auginantiems vaikus, susidūrus su dideliais, jiems nepakeliamais sunkumais, pirmiausia vaikų ir tėvų akys krypsta į mūsų organizaciją, į „Gelbėkit vaikus“. Taip atsitiko ir Jolitos šeimai, kuri kreipėsi į mus pagalbos.

Pasvalio raj. gyvenanti našlė jau 5 metus dirba ir savo trimis vaikais rūpinasi visiškai viena. Jolita su vaikais gyvena itin sename mediniame name, kurį nusipirko su būsto paskola dar esant gyvam savo vyrui, vaikų tėčiui. Moteris visomis išgalėmis stengiasi namus prikelti naujam gyvenimui – viena įgyvendinti jos ir mirusio vyro planus. Nors moteris su vaikais savo rankomis ir lėšomis stengiasi kurti grožį bei jaukumą, senasis namas, greta kitų problemų, turi vieną labai rimtą bėdą – šalia namo esančiame avarinės būklės šulinyje renkasi tik paviršinis vanduo ir moteris su vaikais neturi geriamo vandens.

Dalį lėšų naujam gręžiniui susitaupiusi turi pati Jolita, dalį planuoja pridėti Pasvalio raj. savivaldybė, tačiau lėšų naujam gręžiniui, kurio toje vietoje reikia itin gilaus, vis vien nepakanka. Norėdami padėti šiai stipriai mamai pasirūpinti savo vaikais, privalome Jolitos šeimai sukurti būtiniausias higienos palaikymo sąlygas jų taip mylimuose kukliuose namuose – padovanoti gėlo vandens gręžinį.

Tikimės, kad dėl neabejingų geros širdies žmonių paaukotų lėšų, galėsime padėti Jolitos šeimai bei kitoms mūsų globojamoms, skurdą patiriančioms šeimoms.

Prisidėdami prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ darbų „Už vaikystę 2022“, keičiate į gera sunkiau gyvenančių Lietuvos vaikų bei jų šeimų kasdienybę – gražinate mūsų šalies dabarties ir ateities veidą.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis