Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Už vaikystę 2021

Atgal

Už vaikystę 2021

„Ilgai gyvenau su vyru, kuris manęs negerbė, piktnaudžiavo alkoholiu, kėlė prieš mane ranką. Ne vieną kartą svarsčiau kraustytis su vaikais gyventi kitur, tačiau buvo nedrąsu, nežinojau, ar pajėgsiu viena išlaikyti būstą bei tris vaikus. Visgi mačiau, kad situacija mūsų namuose negerėja, kad sprendimus turiu priimti greitai, jeigu noriu, kad vaikai pagaliau augtų ramybėje, negirdėtų riksmų, užgauliojimų, nematytų smurto.

Dabar suprantu, kokia didžiulė pagalba buvo tai, jog vienas iš mano sūnų lankė „Gelbėkit vaikus“ dienos centrą. Darbuotojos žinojo, kokia situacija yra mūsų šeimoje, ir kai išaušo ta diena, kai aš nusprendžiau kurti ateitį be vyro, kreipiausi pagalbos būtent į vaikų dienos centro darbuotojas.

Šiuo metu mes su vaikais nuomojamės dviejų kambarių butą. Mūsų namuose saugu, nebėra didžiulės kasdieninės įtampos. Neįsivaizduoju, kaip būčiau drįsusi žengti tokį gyvenimo žingsnį, be nuolatinio organizacijos „Gelbėkit vaikus“ darbuotojų palaikymo ir organizacijos skirtos finansinės paramos – naujame būste trūko būtiniausios buitinės technikos. Ačiū, „Gelbėkit vaikus“ už palaikymą ir finansinę paramą kuriant mano ir mano trijų vaikų gyvenimus iš naujo naujoje, saugioje aplinkoje!“, – Asta (vardas pakeistas).

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ siekia, kad kiekvienas vaikas augtų saugioje aplinkoje – tiesioginė pagalba ne tik vaikui, bet ir jo šeimai yra būtina ir svarbi.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kuruoja net 48 vaikų dienos centrus, kuriuose kiekvieną dieną paslaugos yra teikiamos beveik 1000-iui Lietuvos vaikų. Didelė dalis šių vaikų auga sunkumų patiriančiose šeimose. Dienos centruose vaikams suteikiama jiems būtina parama – socialiniai darbuotojai betarpiškai su vaikais bendrauja, padeda jiems ruošti namų darbus, susidoroti su iškilusiais sunkumais, teikiama parama maistu bei būtinomis prekėmis, organizuojamos edukacinės veiklos.

Paaukokite, prisidėkite prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ darbų dėl Lietuvos vaikų!