Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Už skaidrius ir sąžiningus rinkimus 2019

Atgal

Už skaidrius ir sąžiningus rinkimus 2019

Esame už skaidrią ir nekorumpuotą valdžią - to siekiame savanoriškai stebėdami rinkimus ir bendradarbiaudami su atsakingomis institucijomis, padedančiomis išaiškinti rinkimų pažeidimus. „Baltųjų Pirštinių“ pilietinė iniciatyva sėkmingai dirba nuo 2012 m. LR Seimo rinkimų. Šiuo metu intensyviai ruošiasi artėjantiems 2019 m. rinkimams, kurie pareikalaus didelio kompetentingų savanorių būrio ir resursų jų darbui užtikrinti. Stebėsime savivaldybių, Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimus bei referendumą dėl pilietybės išsaugojimo.

2016 m. LR Seimo rinkimų metu „Baltųjų Pirštinių“ savanoriai stebėjo 1300 (iš 2004) apylinkių. Padėk mums pasiekti visas rinkimų apylinkes per artėjačius 2019 m. rinkimus ir taip kartu žengti į skaidresnį rytojų! Aukodamas įgalini „Baltųjų Pirštinių“ savanorius važinėti po apylinkes, stebėti vykstantį balsavimą, rinkimų komisijos darbą, fiksuoti ir pranešti apie pažeidimus.

Mūsų laimėjimai:
2000+ savanorių tinklas;
1300+ užfiksuotų pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus;
200+ įvykdytų susitikimų ir mokomųjų renginių regionuose;
100+ rinkimų tvarkos pažeidimų, perduotų Vyriausiajai rinkimų komisijai, Lietuvos policijai ir kitoms atsakingoms institucijoms.

Susitikusi su „Baltųjų Pirštinių“ komanda, Prezidentė sakė: „Užkirsti kelią perkamai demokratijai gali tik mūsų visų pilietiškumas. Skaidrūs rinkimai - kiekvieno mūsų atsakomybė. Jeigu norime sąžiningai dirbančios valdžios - netoleruokime balsų pirkimo, nesileiskime papirkinėjami. Susitelkime ir kartu kovokime už Lietuvą be politinės korupcijos“.

Kviečiame prisijungti prie „Baltųjų Pirštinių“ savanorių tinklo arba paremti mus finansine auka. Tik nuo mūsų pačių – Lietuvos Respublikos piliečių - priklauso mūsų šalies ateitis.