Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Už pergalę gyventi

Atgal

Už pergalę gyventi

Mūsų tikslas – suteikti svarbią pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Aprūpinti vaikus reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas Lietuvoje ir užsienyje bei išpildyti slapčiausias vaikų svajones, kurias jie aprašo savo laiškuose.

Už Daniilą. Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti, kad navikinės ląstelės neplistų. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui Lietuvoje buvo skirti 6 chemoterapijos kursai. Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako, tad buvo nuspręsta Daniilą gydyti Šveicarijos ligoninėje. Ten berniukui jau buvo taikoma intraarterinė terapija. Visas gydymas ir stebėjimas gali užtrukti iki 2 ar net 3 metų.

Šiuo metu fondas jau kompensavo beveik 20 kelionių į Šveicariją. Daktarai turi puikių naujienų - po atlikto gydymo auglys kol kas pasitraukė, naujų darinių nėra, tad viliamasi, kad gydymas gali būti sėkmingas. Šeima į Šveicariją vyksta kartą per mėnesį, o kelionės išlaidas kas kart padengia fondas ir jo partneriai. Šiam vaikui parama dar bus reikalinga mažiausiai metus. Už šio projekto surinktas aukas, planuojama padengti preliminariai 5-ias šeimos keliones į Šveicariją (vienos kelionės kaina šeimai siekia 1000-1500 eurų).

Už svajones, kurios pildosi. Rimanto Kaukėno paramos grupė inicijavo akciją „Sugalvok norą", kurios metu sunkiai sergantys vaikai gali parašyti fondui laišką ir palikti jį gydymo įstaigose esančiose fondo pašto dėžutėse. Laiškuose vaikai pasakoja apie savo skaudžią patirtį atsiduriant tarp keturių palatos sienų, apie jiems atliekamus skausmingus ir alinančius gydymus.

Ligoniukams esant sunkios būklės, geros emocijos tampa tarsi svarbus vaistas, todėl, fondas stengiasi išpildyti vaikų svajones ir taip praturtinti jų patirtį viltimi, stiprybe ir džiaugsmu. Už šio projekto metu surinktas aukas planuojama išpildyti preliminariai 5-7 sunkiai sergančių vaikų svajones, kurios neretai būna išmanūs prietaisai, paspirtukai, dviračiai, poilsinės/pažintinės kelionės ir įvairūs žaislai.

UŽ PERGALĘ GYVENTI!