Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Unikali ir novatoriška lytiškumo ugdymo programa

Atgal

Unikali ir novatoriška lytiškumo ugdymo programa

JAUNIMO LYTIŠKUMO UGDYMO PROJEKTAS supažindina jaunimą su vaisingumu ir lytiškumu. Mūsų tikslas – kad kiekvienas Lietuvos moksleivis turėtų galimybę dalyvauti šiuose mokymuose.

Jaunimo lytiškumo ugdymo projektas yra patikrintas laiko ir daugiau nei 600 tūkstančių moksleivių Vokietijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Italijoje, Latvijoje. Kodėl jis toks populiarus? Sukurta medicinos mokslų daktarės, Elisabeth Raith-Paula, kuri jau 18 metų veda šiuos mokymus moksleiviams, programa yra ne tik moksliškai tiksli, bet ir patraukli vaikams.

Šios programos tikslas yra suteikti moksleiviams žinių ir skatinti pagarbą savo kūnui ir jame vykstantiems procesams. Programos šūkis: „Galiu apsaugoti tik tai, ką gerbiu“. Vaikams siekiama parodyti, koks nuostabus yra jų kūnas ir kokie stebuklingi procesai jame vyksta kiekvieną mėnesį, tad jį reikia saugoti labiau, nei lobių skrynią. Taip skatinama savivertė ir savigarba.

Nuo 2017 m. rugsėjo Lietuvoje yra privalomas lytiškumo ugdymas, tad mūsų projektas yra pasiruošęs užpildyti tinkamų programų trūkumą Lietuvos mokyklose.

Projekto metu, pirmiausia didinsime mokytojų, kurie gali vesti tokius mokymus, skaičių, iš dalies dengsime jų darbo užmokestį, kreipsimės į mokyklas, tėvelius, kad kuo daugiau jų sužinotų apie šį projektą.

Jaunimo lytiškumo ugdymo projektas - gera investicija į Lietuvos moksleivių pilnavertį švietimą.