Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Ukrainos vaikai prašo pagalbos

Atgal

Ukrainos vaikai prašo pagalbos

Ukrainos teritorijų okupacija – tai jau penktus metus iš eilės trunkantis konfliktas, pareikalavęs 10 000 gyvybių, iš kurių daugiau nei 200 – vaikų. Priverstinis namų palikimas, išsiskyrimas su mama ir tėčiu, saugesnės buveinės paieškos – su tokiais nevaikiškais sunkumais kasdien susiduria daugybė Ukrainos vaikų. Organizacija „Gelbėkit vaikus“ nori atkreipti dėmesį, kad daugiau nei 100 000 vaikų gyvena Rytų Ukrainoje, karo paliestose teritorijose, kuriose yra sugriautos mokyklos, vaikų žaidimų erdvės – yra nesaugu, nes yra galimybė bet kada užminti ant minos, netyčia rasti kitų vaikų sveikatai pavojingų karo atliekų.

Okupacijos panaikinti, deja, negalime, tačiau privalome bent iš dalies prisidėti prie to, kad nuo karinio konflikto nukentėjusiose teritorijose gyvenantys vaikai augtų saugesnėmis sąlygomis.

Kviečiame jus prisidėti prie žaidimo aikštelių saugiose vaikams teritorijose Ukrainos Donecko mieste įrengimo. Aikštelės bus įkurtos šalia tarptautinės organizacijos „Save the Children“ pagalbos centrų ir padės užtikrinti, kad net apie 700 vaikų galėtų žaisti saugiose vaikų žaidimo aikštelėse, o ne žaisti vaikų gyvybei pavojingose karo paliestose vietose.

Paaukokite – padėkite sukurti saugesnę vaikystę Rusijos okupacijos paliestose teritorijose augantiems Ukrainos vaikams.