Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Ugdykime vaikų finansinį raštingumą

Atgal

Ugdykime vaikų finansinį raštingumą

94 procentų vaikų bazines finansinio raštingumo žinias vis dar sužino iš tėvų. Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų finansinis raštingumas yra žemiau vidurkio (EBPO tyrimai, PISA tymai). Tyrimai taip pat parodo žinių atskirtį tarp didžiųjų miestų ir regionų: dėl socialinių, kultūrinių bei veiklos galimybių pasirinkimo trūkumo regionuose nėra gerų sąlygų įgyti svarbiausių finansinio raštingumo žinių.

Todėl „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia investuoti į 10-14 metų vaikų (5-8 klasių mokinių) finansinį raštingumą. Šiame amžiaus tarpe vaikai gauna itin mažai finansinio raštingumo žinių bendrojo ugdymo programos metu – dėl to susidaro švietimo spragos ir ilgalaikis nesidomėjimas gilinti žinias vėliau.

„Lietuvos Junior Achievement“ 5-8 klasių mokiniams gali suteikti dvi programas: „accelerator_x junior“ bei „Asmeniniai finansai“. „accelerator_x junior“ – moksleiviai susipažįsta su verslo kūrimo ciklu, mokosi valdyti verslo vystymo ir auginimo procesus, skaičiuoja svarbiausius finansinius rodiklius ir kuria savo startuolius, o „Asmeninių finansų“ programa padeda pajusti asmeninių finansų tvarkymo laisvę bei sąmoningumą. Programos yra sukurtos pasaulinio lygmens švietimo specialistų ir pritaikytos Lietuvai pagal šalies kontekstą.

Organizacija, gavusi šią paramą, parengs 25 5-8 klasių mokytojus, kurie pasieks mažiausiai 625 moksleivius per metus.

Jūsų parama padės ugdyti vaikų finansinį raštingumą!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis