Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Tegu Kalėdos vaikams tęsiasi visus metus

Atgal

Tegu Kalėdos vaikams tęsiasi visus metus

Padovanokime Kalėdų džiaugsmą dienos centro vaikams, kuris tęsis visus ateinančius metus!

Padovanokime sporto, ugdymo, sensorikos priemonių ir suteikime vaikams tikrą Kalėdų šventę. Svarbiausia, kad visos šios dovanos skirtos ne tik Kalėdoms – jos vaikų dienos centruose labai reikalingos kasdien ir vaikai jomis džiaugsis bei naudos visus ateinančius metus.

„SOS vaikų kaimų“ vaikų dienos centrus kasmet lanko apie 100 vaikų iš sunkumus patiriančių Lietuvos ir Ukrainos šeimų. Vaikai į dienos centrus ateina po mokyklos ir čia praleidžia visą dieną. Stengiamasi, kad dienos centre vaikai jaustųsi kaip namuose: čia vaikai turi erdves pailsėti, pavalgyti, paruošti namų darbus, organizuojamos edukacinės, meninės, sporto veiklos, kartu bendraujama bei tobulėjama.

Ugdymo, sporto, sensorikos priemonės be jokių abejonių labai pradžiugins vaikus ir taps pačia didžiausia Kalėdų dovana šiais metais. Visgi jos labai reikalingos ir norint padėti vaikams įveikti sunkumus. Didžioji dalis dienos centrus lankančių vaikų dėl sunkių praeities išgyvenimų susiduria su įvairiais elgesio, emociniais ir bendravimo sunkumais, kurie jiems trukdo integruotis į visuomenę. Centro specialistai žino, kaip geriausia šiems vaikams padėti, bet kiekvienam vaikui reikalingos skirtingos priemonės, kurios padeda išlieti energiją arba nurimti, pasijusti saugiai, sureguliuoti emocijas ir susikaupti pokalbiams ar veikloms.

Aukodami šiam projektui prisidėsite prie šių prekių dovanojimo:
• Lavinamosios priemonės – popierius, pieštukai, guašas, teptukai, klijai, plastilinas, molis, karoliukai, medžiagos, siūlai, stalo žaidimai, konstruktoriai ir kt.;
• Sensorikos priemonės – kamuoliukai, žiedai, pasunkintos antklodės ir liemenės, kūno kojinės, kinetinis smėlis, vidaus supynės, garsą izoliuojančios ausinės, balansinė lenta, apkabinimo kamuolys ir kt.;
• Sporto prekės – riedlentės, batutas, krepšinio, futbolo ir tinklinio kamuoliai, raketės, kilimėliai, šokdynės, lankai, svarmenys, vidaus boulingas, paspirtukai, riedučiai ir kt.

Visi kartu padovanokime vaikams priemonių, kurios taps ne tik puikia Kalėdų dovana, bet ir padės įveikti sunkumus.