Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Švaresnis gyvenimas

Atgal

Švaresnis gyvenimas

Pastebime, jog dažnai vaikai į mokyklą ir dienos centrą ateina nešvarūs, nenusiprausę, skleidžia nemalonų kvapą. Ilgainiui vaikai įpranta nesilaikyti asmeninės švaros ir neturi arba neįgyja higienos įpročių, dėl šios priežasties patiria patyčias mokykloje ar kieme bendraudami su savo bendraamžiais. Žinoma, jog kartais dėl to kalti tėvai, kuriems nerūpi nei jų pačių, nei vaikų higiena, tačiau dažnai problema yra tai, jog socialinės rizikos grupės šeimos bei šeimos gaunančios mažas pajamas neturi komunalinių patogumų savo namuose. Tai reiškia, jog jie neturi šilto vandens, dušo ar vonios, mažai iš jų turi skalbimo mašiną, todėl rūbus skalbia šaltu vandeniu rankomis, maudosi kartą per savaitę pas giminaičius.

Apie projektą. Siekdami pagerinti, Visų Šventųjų šeimos paramos centro, globojamų šeimų higienos situaciją, centre norime įrengti dušo kabiną bei pastatyti skalbimo mašiną. Šiais buitiniais prietaisais galės naudotis centrą lankančios šeimos, kurios savo namuose neturi patogumų (šilto vandens, dušo ar vonios, drabužius skalbia rankomis). Sudaryta galimybė išsiskalbti drabužius bei naudotis dušu gerins vaikų higienos įpročius, jų drabužiai bus švarūs, vaikai turės galimybę praustis daugiau nei kartą per savaitę.

Parama bus skirta skalbimo mašinai nupirkti ir dušo kabinai įrengti. Šiomis priemonėmis galės naudotis Visų Šventųjų paramos centro globojamos 25 šeimos ir jose augantys 40 vaikų, kurie lanko dienos centro grupes.