Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Suteikime namus išmestukams!

Atgal

Suteikime namus išmestukams!

Panevėžio mieste ir apskrityje yra daug bešeimininkių gyvūnų – šunų ir kačių, kurie neatsakingų žmonių išmetami prie konteinerių, paliekami miške. Per savo gyvavimo metus, savanorių ir aukotojų dėka, smarkiai pagerinome gyvenimo sąlygas daugeliui šunelių ir kačių. Buvo įrengtos patogesnės ir saugesnės erdvės. Tačiau, nemažėjant gyvūnų kiekiui, ieškome sprendimų, kaip užkirsti kelią beglobių gyvūnų daugėjimui, suteikti galimybes išsaugoti ir surasti naujus namus dar daugiau išmestukų.

Norime išgelbėti kuo daugiau gyvybių, turime gana erdvius pastatus, kuriuose galėtume priimti kur kas didesnį kiekį gyvūnų, tačiau, tam reikalingi pastato atnaujinimo darbai.

Šiuo projektu siekiame:
• suremontuoti ir gyvūnams pritaikyti turimus pastatus, erdves. Suremontavus esamus ir įrengus naujus voljerus, būtų galima išgelbėti (priimti) nuo 20 - 30 gyvūnų per mėnesį daugiau (nes šiuo metu, dažniausiai esame perpildyti ir net norėdami nebegalime priimti gyvūnų).
• sterilizuoti bent 30 kačių. Norime išgelbėti kuo daugiau gyvybių užkertant kelią kačių dauginimuisi. Vienas iš aktualių tikslų – tai kačių dauginimosi prevencija atliekant kačių sterilizaciją. 1 katė per metus gali atsivesti iki 3 - 4 kačiukų vadų, todėl 1 katės sterilizacija užkerta kelią mažiausiai 30 kačiukų atsiradimui.

Atlikus šiuos darbus galėtų būti išgelbėta nuo 50 – 60 gyvūnų per mėnesį.