Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Suteikime galimybę neįgaliems vaikams augti, sveikti ir lavėti 2014

Atgal

Suteikime galimybę neįgaliems vaikams augti, sveikti ir lavėti 2014

Negalią turinčių vaikų ugdymas yra būtinas poreikis, norint užauginti pilnavertiškesnį visuomenės narį. Sutrikus raidai, atsilieka daugelio - psichosocialinių, motorinių, kognityvinių – funkcijų vystymasis. Šių elementarių įgūdžių formavimui turime suteikti galimybę gauti nuolatinių terapijų kompleksą, kurį sudarytų ne tik tradicinio gydymo metodai, bet ir alternatyvieji.

Sistemingas indėlis į vaikų ugdymą reikalauja daug lėšų, kurios daugeliui tėvelių yra labai ribotos. Šeimos, auginančios specialiųjų poreikių turinčius vaikučius, iki šiol neturėjo jokio pasirinkimo gauti visus jiems reikiamus gydymo ir papildomo ugdymo užsiėmimus vienoje vietoje, o juo labiau jokios galimybės visaverčiam darbui.

Ar norite prisidėti prie negalią turinčio vaiko gyvenimo kokybės gerinimo, padaryti jį laimingesniu? Galite tai padaryti aukodamas mūsų organizacijai! Suteikime galimybę neįgaliems vaikams SVEIKTI, AUGTI ir LAVĖTI!

Apie projektą. 2013m. privačiomis lėšomis įkurtas daugiafunkcis ugdymo ir terapijų centras „Avevitus“, kuris efektyviai sprendžia opias švietimo, socialinės ir reabilitacijos sistemų spragas. 20 - čiai specialiųjų poreikių turinčių vaikų padeda įgyti didesnį pasitikėjimą savimi, moko pažinti ir valdyti negalią, apsitarnauti, orientuotis ir judėti aplinkoje, gerinti smulkiąją motoriką, lavinti kalbą. Komandinis kompleksinis darbas optimizuoja vaiko vystymosi galių plėtotę, būnant tarp kitų vaikų, gerinama socializacija. Stebimi pirmieji labai teigiami mūsų įstaigą lankančių vaikučių elgesio, savijautos ir gebėjimų pokyčiai. Centro paslaugų spektras kas kartą plečiasi, organizuojamos išvažiuojamosios ugdomosios išvykos – taip mokomasi nebijoti viešumo, integruojamasi į visuomenę, dedamos pastangos aplinkos tolerancijos ir geranoriškumo skatinimui. Projektas vykdomas nuomojamuose patalpose. Čia teikiamos šios paslaugos: ergoterapija, logoterapija, parafino terapija, kineziterapija , masažas, šviesų ir pasakų terapija, muzikos ir judesio terapija, dailės ir molio terapijos , teatro terapija, grupinių žaidimų terapija, spec. pedagogo – psichologo ir auklėtojo pagalba.

Parama bus skirta dalinai finansuoti daugiafunkcį raidos ir terapijų centrą „Avevitus“, užtikrinant veiklos testinumą: specialistų darbo užmokesčiui, planuojamai naujai Tomatis terapijai ir plėtrai, siekiant patenkinti šiuo metu centre teikiamų paslaugų poreikį.

Daugiau apie projektą: www.padekuzaugti.lt ir www.avevitus.com .
Facebooke: Avevitus ir Padėk užaugti.