Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Suteikime galimybę neįgaliems vaikams augti, sveikti ir lavėti! 2013

Atgal

Suteikime galimybę neįgaliems vaikams augti, sveikti ir lavėti! 2013Visuomenės tobulėjimui reikalingas postūmis, kuriuo gali tapti ir nedidelis Jūsų indėlis.

Neįgalus, raidos sutrikimų turintis, vaikas – visų pirmiausia, vaikas, kurį, kaip ir kiekvieną, reikia parengti visaverčiam gyvenimui visuomenėje.

Šeimų, auginančių spec. poreikių turinčius vaikus, kasdienybė skiriasi nuo įprastų šeimų. Siekdamos suteikti savo vaikams visapusišką pagalbą ir sukurti saugią aplinką, kuri skatintų vaikus skleistis, mokytų juos naujų ir įtvirtintų jau turimus įgūdžius, jos susiduria su daugybe iššūkių, kurių didžiausias neretai esti finansinė padėtis. Mūsų valstybės sistema nesuteikia galimybės sergantiems, spec. poreikių turintiems vaikams, turėti visavertį, kiek įmanoma labiau individualius poreikius atitinkantį gyvenimą, kuris kurtų sveikesnę ir šviesesnę ateitį. Pagrindinė problema, kurią įvardija valdininkai, – lėšų stygius.

Tinkamas ugdymas, gebėjimų lavinimas bei sveika gyvensena nepaprastai svarbūs mūsų vaikams. Padėkite neįgaliems vaikams SVEIKTI, AUGTI ir LAVĖTI.

Apie projektą. Všį “Padėk užaugti” neįgalių vaikų raidos ir socialinės reabilitacijos centras „Avevitus“ – tai pelno nesiekiantis daugiafunkcinis raidos ir terapijos centras, besirūpinantis efektyviu papildomu neįgaliųjų vaikų ugdymu, jų laisvalaikiu bei padedantis kurti jų šeimų gerovę.

Centre specialiųjų poreikių vaikai mokomi pažinti ir valdyti negalią, apsitarnauti, orientuotis ir judėti aplinkoje, gerinamas jų smulkiosios motorikos, kognityvinės ir fizinės raidos formavimasis, vaikai įgyja pasitikėjimo savimi, pasisemia teigiamų emocijų.

Neįgaliųjų vaikų šeimos nariai dalijasi informacija ir patirtimi, kolektyviai sprendžia dėl negalios kylančias psichologines problemas, tarp jų ir sunkumus sutuoktinių santykiuose, kartu bando įveikti viešumo baimę, geriau integruotis į visuomenę.

Parama bus skirta daugiafunkcinio raidos ir terapijos centro „Avevitus“ veiklai dalinai finansuoti: ergoterapijos, logopedės, masažo, kineziterapijos kabinetų įrengimui, terapeutų atlyginimams, išvažiuojamųjų terapijų bei šeimų išvykų rengimui.

Daugiau apie projektą: www.avevitus.com