Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Suteikime galimybę iškalbėti sielos skausmą!

Atgal

Suteikime galimybę iškalbėti sielos skausmą!

Niekas neapsaugotas nuo įvairių gyvenimo sukrėtimų. Išsiskyrimas su artimu žmogumi, vienatvė, mirtis, nesėkmės moksluose ar darbe, santykiai su artimaisiais, kolegomis, draugais, sunki liga, kitokie nemalonūs ir netikėti gyvenimo pasikeitimai gali sukelti būseną, vadinamą psichologine krize. Neišsakyti jausmai kaupiasi viduje, ,,verda” ir staiga prasiveržia... Ne laiku ir ne vietoje, su nesuvaldoma jėga, tartum deginanti ugnikalnio lava, kuri sunaikina viską, kas pasipainioja jos kelyje. O neretai nuslopintas jausmas tūno žmogaus viduje labai tyliai, kaip kirminas sugraužia žmogaus energiją, kūrybiškumą, gyvenimo džiaugsmą. Būti išklausytam, išgirstam ir suprastam svarbu ne tik vaikui, paaugliui, bet ir suaugusiam žmogui.

Susidūrus su problemomis, žmogui svarbu pasikalbėti su neutraliu asmeniu ar specialistu, kuris kaip veidrodis atspindi skambinančiojo jausmus, kartu ieško išeities sunkioje situacijoje. Paskambinus į nemokamą emocinės paramos telefonu VILTIES LINIJĄ, konsultantas krizės paliestam žmogui padeda:
• apsvarstyti mažas ir dideles gyvenimo problemas;
• išsiaiškinti kasdienius jo pasirinkimus bei jų padarinius;
• išbūti su skambinančiuoju netekties skausme;
• aptarti tarpasmeninių santykių problemas;
• įveikti vidinio chaoso jausmą.

Labai svarbu, kad atsiradus problemoms, žmogus NELIKTŲ VIENAS, kad žinotų, jog turi su kuo pasikalbėti. Kone 2 dešimtmečius siekiame, kad sunkią akimirką jis galėtų kuo paprasčiau ir greičiau mums prisiskambinti. Šiandien galime atsiliepti tik į kas šeštą skambutį. Jūsų parama užtikrintų antros linijos veikimą, todėl galėtume atsiliepti į kas ketvirtą pagalbos ieškantį skambutį.