Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Suteikime balsą skurdą patiriantiems žmonėms 2024

Atgal

Suteikime balsą skurdą patiriantiems žmonėms 2024

Socialinės politikos sprendimai iš dalies neveiksmingi dėl to, kad juos priimant nedalyvauja žmonės, susidūrę su skurdu. Skurdą patiriančių žmonių balsas yra labai svarbus siekiant veiksmingos skurdo mažinimo politikos. Įtraukiant pažeidžiamas grupes į sprendimų priėmimą jau ne vienoje šalyje buvo priimti įstatymų pakeitimai, remiantis būtent žmonių patirtimi, nes leido identifikuoti sistemines spragas.

Projekto metu siekiama surengti 4 sesijas, kurios sujungtų skurdą patiriančius žmones, politikus, ministerijas ir savivaldybes, daug dėmesio skiriant žmonių įgalinimui ir atviram dialogui – problemų ir jų sprendimo būdų išsakymui – siekiant formuoti politikų darbotvarkes, sprendžiant skurdo problemas šalyje.

Sesijų metu išsprendžiamos ir individualios žmonių problemos, pavyzdžiui, šeima gyvenanti perpildytame, prastos kokybės būste buvo perkelta į tinkamą socialinį būstą; silpnos sveikatos žmonėms, negalintiems susirasti darbo, padedama gauti socialines išmokas.

Sesijų metu iškeltus žmonių iššūkius ir siūlymus apibendriname leidinyje. Ankstesnių sesijų metu surinktas žmonių patirtis galite rasti www.smtinklas.lt.

„Džiaugiuosi, kad buvo sprendimų priėmėjai. Visi esame žmonės, su poreikiu laimei. Norisi pakeisti, kad nebūtų galios demonstravimo, o būtų susikalbėjimas.“

“Pamačiau daug įvairių žmonių. Išsinešu, kad empatija ir bendradarbiavimas yra labai svarbūs dalykai ir jų reikia mokytis, ugdyti.”

Skurdo patirtį turintys žmonės

Remdami projektą „Suteikime balsą skurdą patiriantiems žmonėms“ Jūs galite padėti skurdą ir socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms gyvai išsakyti savo problemas ir teikti siūlymus sprendimų priėmėjams. Taip prisidėsite prie naujų sprendimų skurdui mažinti atsiradimo.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis