Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Suteikime Adomėliui dar vieną viltį matyti

Atgal

Suteikime Adomėliui dar vieną viltį matyti


Šiuo metu Adomui yra 1,5 metų. Jam diagnozuota itin reta genetinė liga – retinoblastoma. Ši liga tai piktybinis akių navikas, kurio negydant jis gali išplisti į smegenis, plaučius, kaulus. Su tokia diagnoze gimsta 1 iš 20 000 naujagimių.

Diagnozavus ligą paaiškėjo, kad Adomui Lietuvoje negalima padėti. Tėvai surado Esseno miesto kliniką Vokietijoje, kurioje Adomėlis buvo gydomas beveik metus laiko, kas 3-4 savaites vykstant medikų apžiūrai ir gydymui. Šiems poreikiams buvo skiriamos tiek „Mamų unijos“ fondo, tiek per aukok.lt surinktos lėšos (15 tūkst. lt). Ligos eiga ir gydymas buvo sėkmingi. Deja, 2013 m. balandį berniukui staigiai pablogėjo. Vokietijos medikų sprendimas – pašalinti berniukui akį... Tačiau Šveicarijos medikai žada, kad esant dabartinei būklei, Adomui dar galima padėti. Tam reikalingi vizitai į Šveicariją, kurie numatomi kol kas pusei metų. Per šį laikotarpį gydymui, slaugai, kelionės išlaidoms reikalinga suma siektų ne mažiau kaip 60 tūkst. lt. Tai nepakeliama našta Adomo šeimai, auginančiai ir Adomėlį, ir kelių mėnesių jo broliuką.

Projekto tikslas – surinkti lėšų, už kurias Adomui suteiktume dar vieną galimybę pasveikti, gydantis Šveicarijoje, padėtume jam matyti saulę, žaliuojančius medžius, jūrą, augantį broliuką...

„Mamų unija“ vykdo įvairias paramos programas, teikia informaciją, konsultuoja, organizuoja įvairius renginius ir projektus. Tradiciniais tapę garsūs projektai „Reikia draugų“, „Padovanok vaikams šypseną“. Surinktos lėšos skiriamos vaistams, medicininei įrangai pirkti, Vilniaus ir Kauno klinikų vaikų onkologijos skyrių mikroklimatui gerinti (palatoms įrengti, buities, laisvalaikio priemonėms įsigyti ir pan.).

Visa surinkta parama bus skiriama Adomėliui gydyti ir slaugyti Šveicarijoje.