Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Suteik vaikams su negalia galimybę šokti

Atgal

Suteik vaikams su negalia galimybę šokti

Lietuvoje neformalus vaikų ugdymas nėra pritaikytas ir pasiruošęs priimti vaikus su specialiaisiais poreikiais. Adaptuotų neformalaus ugdymo grupių Lietuvoje yra labai mažai palyginus su tokiomis pat grupėmis, skirtomis įprastos raidos vaikams. Pagal Žmonių su negalia teisių stebėsenos komisijos 2023 m. ataskaitą ,, pažymėtina, kad visuomenė kol kas nėra tinkamai pasirengusi priimti asmenis su negalia, kaip lygius sau asmenis, turinčius vienodas galimybes“. Tai skatina šeimų, auginančių vaikus su negalia, izoliaciją, prarandama galimybė, atvirų inkliuzinių grupių dėka, visuomenei susipažinti su kitokiais vaikais.

Taip pat tėvai, auginantys vaikus su negalia, dėl vaiko sveikatos problemų, patiria didesnes pinigines išlaidas, o dažnai pasitaiko, jog vaikus su negalia augina tik vienas iš tėvų, todėl susiduria su dar didesniais sunkumais apmokėti papildomas vaiko neformalaus ugdymo veiklas, kurios galėtų skatinti vaiko tobulėjimą.

Projekto tikslas - suteikti galimybę vaikams su negalia realizuoti save per šokį nemokamose kassavaitinėse šokių kūrybinėse dirbtuvėse, suteikti vaikams su negalia galimybę šokti.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis