Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Suteik galimybę vaikams su negalia šokti

Atgal

Suteik galimybę vaikams su negalia šokti

Vaikų su negalia tėvai dažnai susiduria su sunkumais atrasti ir susimokėti už veiklas, kuriose jų vaikai jaustųsi saugūs, galėtų save realizuoti ir nebūtų laikomi netinkami.

Šokių dirbtuvės „Unikalus šokis“ padeda specialiųjų poreikių vaikams ir jaunimui integruotis į visuomenę. Šiuo metu yra įkurtos trys vaikų grupes, kurias nemokamai gali lankyti įvairios negalios vaikai Vilniaus ir Alytaus miestuose. Taip pat neseniai įkurta nauja grupė vežimėlio pagalba judantiems žmonėms, kuri yra vienintelė tokia šokių grupė Lietuvoje.

Organizacijos siekis – padėti vaikams, kurių šeimos neturi finansinių galimybių, integruotis į visuomenę per šokio veiklas. Šokio dirbtuvių naudą ypatingiems vaikams pastebi ne tik tėveliai, bet ir aplinkiniai:

• stiprinami fiziniai gebėjimai (lavinama stambioji ir smulkioji motorika), gerėja laikysena, pusiausvyra, stiprinami raumenys, lavinamas lankstumas;
• šokio ir kitų pagalbinių muzikos instrumentų pagalba mokomasi ritmo pajautimo;
• šokių pamokos vyksta grupėje, todėl vaikai mokosi socialinių įgūdžių, žaidžiami specialūs komandiniai žaidimai;
• stiprėja vaiko pasitikėjimo savimi jausmas;
• ypatingą džiaugsmą vaikams teikia gaunamas įvertinimas, kai jie turi galimybę parodyti išmoktus šokių žingsnelius viešai per renginius.

Organizacija taip pat siekia didinti visuomenės suvokimą, kad visos šeimos ir vaikai yra verti meilės, draugystės bei priėmimo. Prisidėkime, kad negalią turintys vaikai turėtų galimybę laisvai save išreikšti per kūrybines šokių dirbtuves!