Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Sušildyk penktakojo širdelę

Atgal

Sušildyk penktakojo širdelę

Tuščia vieta pas mus prieglaudoje neužsibūna. Užsibūna tik likimo vienaip ar kitaip sužaloti ir žmonių atstumti keturkojai, o skambučiai vis nesiliauja. Ir ne priglausti, o atiduoti, ne pasirūpinti patiems, o pasirūpinti mums. Mes bejėgiai, nes mūsų globotiniai niekaip negali visi įsikurti vienoje vietoje, nes negalime pasakyti žodžio „ne“ sunkiai sužalotam ar išsekusiam gyvūnui, negalime atiduoti neskiepyto ar sergančio keturkojo, nesterilizuotos kalytės.

Pradėjus vykdyti „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ (PSP) programą supratome, kad negalime atsukti nugaros ir sergančiai kiemo katei, nes pirma jai reikia pasveikti, išnaikinti parazitus ir tik tada sterilizuoti, o paleidus atgal pasistengti, jog ji galėtų gyventi geriau nei iki tol.

Mums sakė, kad krizė baigėsi jau seniai, o mes atsakome, kad krizės pas mus būna kiekvieną savaitę. Tik Jūsų dėka šių krizių sprendimas gali būti įmanomas, todėl prašome, nelikite abejingi - padėkite mūsų visų Penktoms kojoms.

Projekto tikslas – padėti ne tik į prieglaudą patenkantiems gyvūnams, bet ir mūsų vykdomoje PSP programoje dalyvaujančioms katėms. Su Jūsų pagalba gyventi šilčiau, lengviau ir sveikiau galės Kauno miesto benamės katės, nes jos bus paskiepytos, sterilizuotos, maitinamos ir turės šiltus, drėgmei atsparius namelius. Taip pat pagaliau pastačius trūkstamus lauko voljerus galėsime visus savo globotinius apgyvendinti prieglaudoje Linksmakalnyje.

Tęsime savo politiką ir kiekvienam, nesvarbu kokios sveikatos būklės, beglobiui gyvūnui padėti sveikam pasiekti arba laukti prieglaudoje naujų namų, užkirsti kelią besaikiui gyvūnų dauginimui ir dovanoti naujiesiems šeimininkams tik sterilizuotus/kastruotus šunis ir kates. Tik JŪSŲ dėka galėsime padėti daugiau likimo nuskriaustų mūsų keturkojų draugų.