Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Sukurkime letenėlėms jaukią ir saugią senatvę!

Atgal

Sukurkime letenėlėms jaukią ir saugią senatvę!

Mirė šeimininkas, padėkite! Šeimininkas guli ligoninėje, nebegrįš, padėkite! Išsikraustau iš kaimo į miestą, šuo senas lieka, padėkite!

Tai mūsų kasdienybė. Stengiamės visiems padėti, platiname skelbimus visur, kur tik įmanoma, ieškome naujų namų. Tačiau niekas nenori seno šuns. Tada lieka vienintelis kelias, kuris veda į prieglaudą. Dažnas toks naujokas yra gyvenęs namuose, todėl jokiu būdu negalime jo apgyvendinti lauke, ypač šaltuoju periodu. Net ir tie, kurie visą gyvenimą praleido saugodami savo šeimininkų ramų miegą, žiūrėdami pro namo langus iš lauko, yra verti daugiau. Norisi, kad senoliai, kuriems jau skauda sąnarius, kurie nebelabai mato ir girdi, savo gyvenimo saulėlydyje jaustųsi saugūs, mylimi, gyventų šiltai, miegotų ramiai, sočiais pilveliais.

Projekto tikslas – įsigyti dar tris modulinius namelius, kuriuos prijungus prie jau turimų septynių, praplėstume vidaus patalpas penkiais kambariais ir skalbykla. Kiekvienas kambarys turės išėjimą į nuosavą aptvertą kiemelį. Tame kiemelyje mūsų globotiniai galės mėgautis saulės spinduliais, stebėti prieglaudoje vykstantį veiksmą, o panorėjus pailsėti, savarankiškai grįžti į šiltus namus ir prigulti savo mnkštame guolyje. Skalbykla skirta tam, kad galėtume išskalbti mūsų globotinių guolius.

Seni šunys, kaip ir žmonės, yra išmintingi ir pilni tolerancijos vieni kitiems, todėl viename kambaryje galėtų gyventi trys–šeši šuniukai. Tai reiškia, kad naujuose apartamentuose galėtų apsigyventi 20–25 asmenybės su skirtingomis patirtimis ir netrumpo gyvenimo istorijomis. Šiuo metu mūsų prieglaudoje gyvena 95 šunys, trečdalis jų yra senjorai, t.y. apie 10 ir daugiau metų amžiaus.

Padėkite įgyvendinti mūsų dar vieną svajonę – visiems senjorams sukurti šiltą, jaukią ir saugią senatvę!